A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Гімназія с.Іванопіль Іванівської сільської ради Вінницької області

Звіт директора2023

Дата: 16.06.2023 14:12
Кількість переглядів: 40

Звіт директора  гімназії с. Іванопіль Іванівської сільської

ради Вінницької області Дехтярьової Н.Л.

про діяльність закладу освіти в 2022-2023 р.

Від 14.06.2023

 

Гімназія с. Іванопіль Іванівської сільської ради Вінницької області заснований на праві комунальної власності   Іванівської сільської територіальної громади (далі Заклад).

Засновником Закладу  є Іванівська сільська рада.

Органом управління Закладу є відділ освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради. Головною метою Закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття початкової та базової середньої освіти.

Головними завданнями Закладу є:

  • Створення умов для здобуття початкової та базової  середньої освіти на рівні не нижчому від Державних стандартів;
  • Виховання морально і фізично здорового покоління;
  • Розвиток природних позитивних нахилів, здібностей та обдарованості, творчого мислення, потреб і вміння самовдосконалюватися;
  • Формування громадянської позиції, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії;
  • Виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв української нації, державної мови, національних цінностей;
  • Виховання свідомого ставлення до свого здоров’я як найвищої соціальної цінності.

Заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», іншими законодавчими актами Верховної Ради України, указами Президента України,    постановами Кабінету Міністрів України, наказами  Міністерства освіти і науки України, інших органів центральної виконавчої влади, рішеннями місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, власним Статутом.

 

Робота педагогічного колективу в 2022-2023 н.р. була спрямована на реалізацію Стратегії діяльності гімназії с. Іванопіль. Основними стратегічними напрямками роботи гімназії є:

 

1.Освітнє середовище. Система збереження та зміцнення здоров’я учня та вчителя. Якість організації освітнього процесу, вдосконалення інформаційного простору. Безпечна школа. Попередження булінгу.

2. Система оцінювання здобувачів освіти. Забезпечення виконання Державних стандартів – якість освіти. Задоволення освітніх потреб

 3. Педагогічна діяльність. Методичне і кадрове забезпечення. Реалізація Концепції НУШ.

4. Управлінські процеси. Партнерство в освіті. Формування іміджу закладу освіти. Розбудова громадсько-активної     школи. Матеріально-технічне забезпечення.

 

 

 

 

Кількісний склад працівників закладу освіти

Педагогічних працівників – 18

Працівники закладу – 8

Всього - 26

                       Сезонні працівники - 3

Нові педагогічні кадри учитель початкових класів Гуменюк Лариса Олексіївна та 1 сумісник впевнено влились в колектив як учнівський так і учительський

      У 2022-2023 навчальному році нараховується 17 педагогічних працівників і 1 учитель-сумісник. По віку  5 – від 31 до 40 років, 3 педагоги – від 41 до 50 років, 1 – від 51 до 55 років і 8  мають більше 55 років і 1 вчитель сумісник: 1 – від 51 до 55 років. В закладі 8 працівників з числа обслуговуючого персоналу. Всього 26 працівників.

Працює 18 учителів, із них:

1 сумісник – має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «старший учитель»;

5 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

4 – «спеціаліст першої категорії»;

2 – «спеціаліст другої категорії»;

2 – «спеціаліст»;

4 – 11 тарифний розряд;

2 вчителі – педагогічне звання «старший вчитель».

       На початок 2022–2023 н.р. до роботи приступили 18 педпрацівників, що складає 100% від потреби. Всі вчителі мають відповідну фахову освіту. Навчально-виховний процес 100% забезпечено фахівцями, які мають повну вищу та середню спеціальну педагогічну освіту.

Атестація педагогічних працівників проводиться з метою:

встановлення їх кваліфікаційної категорії відповідно до рівня ділової кваліфікації, стажу педагогічної роботи та результатів педагогічної діяльності;

активізації їх професійної діяльності, стимулювання до професійного самовдосконалення, безперервної фахової освіти, підвищення рівня компетентності, майстерності та ефективності роботи.

Атестація здійснюється за планом. Під час проведення атестації не допускаються порушення щодо дотримання Положення про атестацію.

Не мають місця випадки зниження в ході атестації кваліфікаційної категорії чи позбавлення педагогічного звання. Безконфліктність організації і проведення атестації забезпечується доброзичливими взаєминами між педагогами, які атестуються, та членами атестаційної комісії, готовністю їх до конструктивної та результативної роботи, відкритістю планування та дотримання норм і правил проходження атестації, залучення до атестації широких кіл громадськості.

Закономірним у ході атестації педагогічних працівників є підвищення їх кваліфікації, що простежується протягом п’яти років.

Атестація педагогів – це іспит на компетентність. У 2022-2023 н.р. атестовано 2 вчителів (12%) та по відділу освіти 2 керівники (12%):

  • Зайвей Наталії Василівні, вчительці англійської мови та зарубіжної літератури гімназії с. Іванопіль, присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»;
  • Яцик Тетяні Миколаївні,  вчительці української мови та літератури, підтверджено   раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;
  • Дехтярьовій Наталії Леонідівні,  директору, підтверджено   відповідність займаній посаді;
  • Масловій Тетяні Василівні,  заступнику директора, підтверджено   відповідність займаній посаді.

У закладі працює медична сестра та 7 осіб обслуговуючого персоналу.

У закладі навчається 76 учнів на кінець року, 3 учні – ТП.

Кількість класів:  9. Середня наповнюваність класів становить учнів.

Проектна потужність школи –120 учнів. У 2022/2023  навчальному році до закладу підвозились 21 учень. Відповідальна за підвіз учитель укр. мови та літератури Яцик Т.М.

У закладі обладнано 9 класних кімнат. До послуг учнів актова зала  та спортивна кімната, бібліотека, їдальня, медичний кабінет, спортивний майданчик. В закладі діє  краєзнавчий музей.  Для підвищення професійного рівня вчителів у закладі працюють методичні об’єднання.

У закладі створено найпростіше укриття на 49 місць про, що є акт ДСНС.

 Бібліотека, адміністративні кабінети, класні кімнати 1 – 4 класів  забезпечені комп’ютерами та телевізорами. Створена локальна мережа Internet. Класні кімнати для 1-4 класів, які навчаються за програмою Нової української школи, забезпечено комп’ютерами, телевізорами, принтерами, ламінаторами та необхідним навчальним обладнанням і методичними матеріалами. Усі наявні у закладі комп’ютери підключені до мережі до 100 Мбіт/с, наявна мережа Wi-Fi у адміністративних кабінетах.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в закладі функціонують 6 клубів на громадських засадах різних напрямів.

Діти шкільного віку, які знаходяться на території обслуговування  гімназії с. Іванопіль охоплені навчанням.  Після закінчення 9 класу 100 % працевлаштовані. За останні 3 роки:

Фото без опису

 

У закладі функціонує їдальня на 80 посадкових місць. Гарячим харчуванням протягом навчального року було охоплено 71_учень гімназії.

Вартість харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій 5-9   класів (дітей з багатодітних сімей; дітей з малозабезпечених сімей; дітей з сімей учасників бойових дій АТО; дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; внутрішньо переміщених; дітей з інвалідністю, в тому числі дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах) з розрахунку 20 грн. в день на одного учня. Вартість харчування учнів непільгових категорій з розрахунку 10 гривні в день на одного учня (за рахунок місцевого бюджету).

В шкільній їдальні продовжується безкоштовне харчування дітей пільгових категорій – 20 грн:

Діти з малозабезпечених сімей та багатодітних сімей:

Парфенюк Артур та Анатолій

Лавренов Максим та Денис

Швець Артем та Тарас

Іванцова  Ангеліна, Казимир Артур

Маркевич Вадим

Ксенченко Дарина

 Сироти:

  Левчук Олександр

 Діти позбавлені батьківського піклування:

 Федчишині Олександра, Денис і  Аліна

Дємідов Ярослав

Діти ВПО:

Кравець Захар

Дємідов Ярослав

Тимошенко Ангеліна.

Діти, батьки, яких воюють:

Харченки Сергій, Денис, Тарас

Нікіфорові Олександра і Вадим

Каратинська Ангеліна

Власенко Іван

Глушко Марія

Богданов Юрій

Дитина з ООП

Гончар Назар

Всього по школі на основі наданих відповідних документів безкоштовно харчувалися за 20 грн  29 дітей пільгових категорій.

Класні керівники систематично пояснюють батькам важливість гарячого харчування для збереження здоров’я дитини.

Контроль роботи харчоблоку – щоденний. Випадків виявлення кишкових інфекцій не було. Технологія приготування страв дотримується.

Працює  автономна котельня на твердому паливі.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради встановив новий оплювальний котел на твердому паливі та дровах ARS 12-150 KT -E

Тепловий режим в межах норми.

 В 2022 р. протягом жовтня батьками (Тихонюк Ю., Кравець С.), учителями (Лівчук І.В., Кусий С.А., Юрчишин В.О., Вашнівський І.М)   та кочегарами (Левченко В., Іванцов П., Косьмінський В.)  було заготовлено 7 куб. м. дров для опалення.

Стратегія розвитку закладу зумовлена якісним оновленням змісту освіти, що полягає в необхідності привести її у відповідність із світовими стандартами, потребами сучасного життя, запитами суспільства щодо надання якісних освітніх послуг.

В 2022-2023 н.р. гімназія, освіта постала перед новими викликами: пандемія коронавірусу та війна. В таких умовах освітній процес адаптовано до найбільш безпечної форми навчання – спочатку дистанційної, а потім -  в дві зміни. В 1 семестрі через тиждень дистанційно  навчалися 4, 6, 7, 8 класи, 3 клас – навчався в другу зміну, в 2 семестрі навчалися в дві зміни.

Були критичні ситуації, коли заклад переходив на дистанційну форму навчання:

-   16.09.2022 року, у зв’язку з небезпекою мінування закладу освіти (наказ № 181 від 16.09.2022);

-  04.10.2022 року, у зв’язку з небезпекою мінування закладу освіти(наказ № 192 від 03.10.2022);

-  з 10.10.2022 року по 14.10.2022 року», у зв’язку із забезпеченням безпекової ситуації (наказ № 194 від 10.10.2022);

-  з 21.02.2023 р. по 24.02.2023 р., з метою максимального убезпечення всіх учасників освітнього процесу під час можливої масованої ракетної атаки 22 - 24 лютого 2023 року(наказ № 33 від 20.02.2023);

-  09.03.2023 р., у зв’язку із складними погодними умовами (наказ № 41 від 09.03.2023);

- 18.04.2023 р., з метою максимального охоплення всіх здобувачів освіти навчальним процесом (наказ № 68 від 09.03.2023).

 

 1.Освітнє середовище. Якість організації освітнього процесу, вдосконалення інформаційного простору.

Освітнє середовище вдосконалювалось відповідно Концепції НУШ.

Протягом навчального року виконувались основні завдання Стратегії щодо вдосконалення освітнього середовища:

- забезпечувалась відповідність освітнього середовища вимогам Кодексу безпечної і дружньої для дитини школи;

- забезпечувалась відповідність освітнього середовища (внутрішніх туалетів,  питного режимів, режиму освітлення) Санітарному регламенту;

- вдосконалювалось медичне обслуговування учнів;

- працює медичний кабінет, забезпечено необхідний перелік медичних засобів;

- організовано тренінги з дій у надзвичайних ситуаціях;

- створено безпечний єдиний інформаційний простір відповідно Стратегії розвитку закладу освіти на 2017-2023 рр.;

- введено в освітній процес політику розумного використання, політику мінімізації відходів;

- освітній процес направлено на реалізацію цілей Сталого розвитку, продовжено впровадження факультативів  «Захист України», «Математика», «Польська мова»;

- посилено роль шкільної бібліотеки як інформаційно-ресурсного центру, створено мотиваційний простір;

- максимально використовується наявна спортивна база гімназії, ефективно використовується у вільний час учнів для організації рухової активності.

- ввели з початку навчального 2022-2023 року в організацію харчування істотні зміни – оновили меню за вимогами здорового харчування;

- виховну роботу організовували відповідно програми «Цінності НУШ».

  1. Участь в олімпіадах, конкурсах, святах, спортивних змаганнях, конференціях, проектах.
  • Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:
    • з історії: Слободянюк Тетяна – 9 клас  І місце (вчитель Сіваченко Л.В.),
    • з польської мови:  Слободянюк Тетяна – 9 клас І місце, Іванцова Ангеліна – 8 клас І місце (вчитель Маслова Т.В.);
    • з географії: Сідлецька Марія – 9 клас, клас І місце (вчитель Сіваченко Л.В.),
    • з трудового навчання: Левчук Олександр – 9 клас ІІІ місце, вчитель Юрчишин В.О.;
    • з математики:  Літвиненко Олена – 7 клас – 4 місце, Залевська Анастасія 6 клас – 4 місце (учитель Єгорова Т.В.),
    • Левчук Олександр – 9 клас ІІ місце ( вчитель Дехтярьова Н.Л.),
    • з правознавства: Слободянюк тетяна – 9 клас І місце (вчитель Сіваченко Л.В.).

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад з польської мови – учениця 9 класу Слободянюк Тетяна (вчитель Маслова Т.В.)

 

Участь у ІІ етапі XXIIІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім.Петра Яцика (вчитель Яцик Т.М.) у 2022– 2023 н.р. для таких унів:

    • Литвиненко Олександра -  6 клас.

Участь у  ІІ етапі ХІІІ  Міжнародного  мовно- літературного  конкурсу   учнівської  та  студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році для таких учнів:

                 -    Літвиненко Олени  – 7 клас.

Участь в Гімназіаді з настільного тенісу:

                      -  Куртак Ілля – 8 клас,

    • Цимбалюк Ростислав – 8 клас,
    • Тимошенко Ангеліна – 8 клас;
    • Слободянюк Тетяна – 9 клас.

(вчитель Кусий С.А.).

Участь в Гімназіаді з шахів – ІІ місце:

    •  Куртак Ілля – 8 клас,
    • Слободянюк Тетяна – 9 клас,
    • Левчук Олександр – 9 клас.

(вчитель Кусий С.А.).

Участь в Гімназіаді з легої атлетики:

    • Куртак Ілля – 8 клас,
    • Маркевич Вадим – 8 клас,
    • Левчук Олександр – 9 клас;
    • Залевський Дмитро – 9 клас.

(вчитель Кусий С.А.).

Участь в І етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 Склад команди:

- Літвиненко Олена – 7 клас,

-  Куртак Ілля – 8 клас,

-  Маркевич Вадим– 8 клас,

-  Швець Артем– 8 клас,

-  Федчишина Олександра– 8 клас,

-  Сапкун Іван – 8 клас,

-  Залевський Дмитро – 9 клас,

-  Тонкогласенко Яна– 9 клас,

-  Слободянюк Тетяна – 9 клас,

-  Кусий С.А. – вчитель фізичної культури,

-  Юрчишин В.О. – вчитель трудового навчання,

-  Вашнівський І.М. – вчитель захисту України,

-  Лівчук І.В. – педагог-організатор.

Участь в загальносільських спортивних змаганнях до Європейського дня шкільного спорту – І місце, у складі:

- Залевський Дмитро – 9 клас;

- Гамарник Яна – 9 клас;

- Федчишина Олександра – 8 клас;

- Куртак Ілля – 8 клас

- Федчишина Аліна – 9 клас.

(вчитель Лівчук І.В.).

Участь в  конкурсі солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2023»:

Нагороджені дипломами переможців конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2023»:

Диплом ІІІ ступеня - Іванцова Ангеліна Павлівна, учениця 8 класу, (вчитель Яцик Т.М.),

Диплом І ступеня  - Літвиненко Олена Віталіївна, учениця 7 класу, (вчитель Лівчук І.В.).

До Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру » в закладі освіти проведено такі заходи:

  • Використовуючи матеріали та розробки сайту для учителів України «На урок» у 5 – 9 класах закладу проведено уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру – 29 вересня 2022 року, учитель історії Сіваченко Л.В.;
  • 30.09.2022р. у 1 – 4 класах проведено бесіди на тему «Бабин Яр плаче у наших серцях» - класні керівники Кацал С.Б. – 1 клас; Олійник К.В. – 2 клас; Білозор Ю.Б. – 3 клас; Маслова Т.В. – 4 клас;
  • 29.09 – 30.09.2022 р. у шкільній бібліотеці створено виставку матеріалів «Трагедія Бабиного Яру», (наказ №193, від 04.10.2022)
  •  14.10.2022 р. в режимі он-лайн проведено Уроки звитяги у 1 – 9 класах, в ході яких було обговорено з учнями цінності, які  захищають воїни України в російсько-українській війні;
  • переглянуто презентацію до 80-річчя створення УПА – 14.10.2022 р..
  • за ініціативи шкільного парламенту, учнями 8 - 9 класів проведено краєзнавчо-історичний велосипедний похід до меморіального знаку в честь воїнів Холодного Яру;
  • учні та учителі закладу долучилися до благодійного концерту до Дня захисників та захисниць України, що відбувся о 15 годині 15.10.2022 р. в Будинку культури с.Уладівка, (наказ № 200, від 19.10.2022)

Про проведення ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності» - учні 6 – 9 класів та вчителі закладу освіти 09 листопада 2022 року у День української писемності та мови долучилися до написання диктанту національної єдності. Всього взяли участь 36 осіб. Учні 7 та 8 класів писали диктант дистанційно. Написання диктанту «Мій дім» в умовах воєнного стану в Україні набуло особливого значення, (наказ № 221, від 11.11.2022).

У період з 14 по 20 листопада  2022 року в був проведений Тиждень безпеки  Дорожнього руху. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів про правила дорожнього руху, безпеку дорожнього руху, поведінку дітей на проїзній частині.

Відповідно до плану  Тижня в закладі були проведені заходи:

  • 20.11.2022 р. Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» (класні керівники 1 – 9 класів);
  • написання тематичних диктантів (2-6 класи, учителі української мови та літератури);                                                  
  • заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим при ДТП, бесіди на тематику Тижня (медична сестра Косьмінська Г.П.);
  • конкурс на кращий учнівський тематичний малюнок на тему «Я - пішохід» в 1-7 класах  (вчителі початкових класів та образотворчого мистецтва Вашнівський І.М., бібліотекар Трусевич Т.С.);
  • вікторина на знання правил  дорожнього руху в 5-9 класах (учитель основ здоров’я Юрчишин В.О.);
  • виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (класні керівники  1-9 класів);
  • класні керівники 1 – 9 класів провели дитячі профілактичні заходи: «Дитина-пасажир», «Захистись-засвітись», «Живи цікаво та безпечно», (наказ № 233 від22.11.2022).

Участь у  заходах у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, протягом листопада в гімназії с.Іванопіль проведено такі заходи:

-           на основі архівних документів, фотоматеріалів та зібраних розповідей свідків тих часів проведено “Круглий стіл” та літературні читання з учнями 7 – 9 класів за темою “Голодомор у спогадах наших односельців” – 16.11.2022 р.;

-           проведено уроки пам’яті “Правда про ті роки”, в ході яких було висвітлено події, що відбувались під час Голодомору – 1 – 2 та 7 – 9  класи, 18.11.2022 року;

-           проведено тематичні виховні години на тему «Голодомор 1932-33 років – біль у серці нашої країни – 3 – 6 класи, 25.11.2022 р.;

-           у шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку спогадів свідків Голодомору 1932 – 33 року та виставку документальної, художньої, публіцистичної літератури;

-           у День пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років 26.11.2022 р., прийняли участь у загальноукраїнській акції «Запали свічку», а також провели жалобні заходи з покладанням траурних вінків і композицій із житніх та пшеничних колосків до пам’ятних знаків жертвам голодоморів та політичних репресій, вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання, запалення свічки у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу (відповідальний педагог-організатор Лівчук І.В.).;

-           26 листопада 2022 року о 16.00 год. оголосилионлайн-хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу та приспустили Державний Прапор України;

-           в музеї закладу організовано діючу експозицію архівнихдокументів, фотоматеріалів, зібраних розповідей свідків тих часів, яківідображаютьподії, пов’язані з геноцидом українського народу 1932-1933 років (Лівчук І.В.), (наказ № 239, від 28.11.2022).

Участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи» в гімназії протягом листопада 2022 р.  проведено такі заходи, а саме:

  •  

Назва заходу

Клас/Дата

Відповідальний

1

Загальношкільна лінійка «День Гідності й Свободи – крок у Європу» 

1- 9

 21.11.2022

Лівчук І.В.

2

Інформаційна хвилинка «Все буде Україна»

1-9

18.11.2022

Класні керівники

3

Бесіда «Пам’яті героїв Майдану, АТО і Визвольної війни, що триває» 

1-9

18.11.2022

Класні керівники

4

 

Година спілкування  «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» 

6

18.11.2022 

Яцик Т.М.

5

Година спілкування «Слава вам, герої» 

1-4

17.11.2022

Класні керівники

6

Години спілкування «Ідеї демократії – основа українського суспільства» 

5-7

18.11.2022

Класні керівники

7

Усний журнал «Я пишаюсь тобою, Україно» . Фотоматеріали додаються.

9

21.11.2022

Сіваченко Л.В.

9

 

Захист учнівських проектів та презентацій «Українські революції – перші європейські революції ХХІ століття: причини, завдання, хід та значення» 

6-9 22.11.2022

Сіваченко Л.В.

11

Створити постійно діючу виставку фотодокументів та преси у шкільній бібліотеці

18.11.2022-22.02.2023

Трусевич Т.С.

(наказ № 240 від 28.11.2022).

З 21.11 по 25.11.2022 р. проходив Тиждень БЖД протягом. якого було проведено такі заходи:

-         години спілкування «Здоровий спосіб життя–родинні звички», «Толерантність і милосердя», «Я і здоров’я», «Настрій і здоров’я. Вплив настрою на спілкування та здоров’я», «Палити чи не палити?», «З горілкою дружити - життя своє занапастити», «Моє життя в моїх руках», «Гігієна харчування», «Здоров’я – найбільший скарб», «Режим дня школяра»,  та інші;  (класні керівники Кацал С.Б., Олійник К.В., Білозор Ю.Б., Маслова Т.В., Сіваченко Л.В., Вощинчук Т.С., Кліменчук А.П., Яцик Т.М.);

-         усний журнал «Хочу і можу бути здоровим» (Кліменчук А.П.), «Здоров’я і харчування. Традиції харчування» (Сіваченко Л.В.), «Распіраторні захворювання. Як їх запобігти» ( лікар сімейної медицини Ластовецька Н.С.),  «Вітаміни навколо нас» (Косьмінська Г.П.);

-         урок здоров’я «Твоє здоров’я – твоя власна цінність»; (класний керівник  Вощинчук Т.С..);

-         оформлено інформаційні вісники «Знати, щоб жити» (Олійник К.В.), «Будь обережним» (Білозор Ю.Б.),  «Вплив шкідливих звичок на організм людини» (класний керівник Яцик Т.М.),  «Шкідливі звички і здоров’я» (Косьмінська Г.П.),  «Загублений світ комп’ютерних ігор» (Вощинчук Т.С.), «Безпека в інтернеті: питання та відповіді» (Маслова Т.В.);

-         проведено сюжетно-рольові ігри   «Спортивна школа» (Кусий С.А.);

-         пройшла хвилина відкритих думок «Чому шкідливе паління» (Кліменчук А.П.);

-         здійснено рейд «Шкільна перерва»,  «Скажемо курінню «Ні!»  (Лівчук І.В.);

-         організовано конкурси малюнків «Бережи здоров’я», «Будь здоровим», «Здоровий спосіб життя»,  (учитель Вашнівський І.М.);

-         проведено лекції  «Основи здорового способу життя» (Юрчишин В.О.), (наказ №  241 від 30..11.2022).

 В закладі з 28 жовтня по 01 грудня 2022 року проходив шкільний етап конкурсу дитячих малюнків «Збережімо грунти рідної України», в якому взяли участь 8 учнів 6 - 7 класів.

 І-ше місце:

- Немова Яна, учениця 6 класу.

 ІІ-ге місце:

- Сапкун Анастасія, учениця 6 класу;

 ІІІ-тє місце:

- Ксенченко Дарина, учениця 7 класу, (наказ № 242, від 01.12.2022).

В закладі з 18 листопада по 02 грудня 2022 року проходив шкільний етап Всеукраїнської доброчинної акції, в якій взяли участь 11 учнів 5- 7 класів.

 І-ше місце:

- Немова Яна, учениця 6 класу.

 ІІ-ге місце:

-Іванцов Артур, учень 5 класу;

 ІІІ-тє місце:

-Стьоба Костянтин, учень 7 клас, (наказ № 243 від 02.122022).

Участь в акції «Живі, поки пам’ятаємо…», з метою вшанування пам’яті уродженців Вінниччини, захисників України, які загинули/померли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України учасників АТО/ООС на Сході України та Героїв Небесної Сотні, патріотичне виховання молоді на прикладах захисників, які віддали життя за Україну, сприяння усвідомленню українським суспільством ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та гідного вшанування пам’яті захисників України в гімназії с. Іванопіль протягом 2022 року проводились заходи, а саме:

  • в шкільному музеї проводиться робота по створенню експозиції про наших випускників – офіцерів та рядових воїнів Української армії;
  • активом шкільного музею проводиться пошукова робота для створення меморіалу пам’яті загиблих  захисників України нашої територіальної громади
  • за період війни, розпочинаючи з 24.02.2022 р., було організовано ряд зустрічей з випускниками нашого закладу  та жителями села які приймають участь у бойових діях та приходили у короткочасну відпустку: Харченко Павло Сергійович – батько наших учнів, після поранення; Олефір Олександр Сергійович; Скічко Вадим Олександрович; Глушко Сергій Семенович – батько учениці закладу; Богданов Павло Олександрович – після поранення та контузії; Василинич Анатолій Володимирович. Учні закладу задіяні у волонтерській допомозі, а саме: доставка продуктових наборів сім’ям воїнів, які захищають Україну; працівники закладу та учні постійно приймають участь у зборі продуктів харчування для поранених, які лікуються у військовому госпіталі м.Хмільника та випічці хлібо-булочних виробів для воїнів, що знаходяться на передовій;
  • постійно впорядковується та утримується у належному стані братська могила воїнів, які загинули при визволенні Уладівки у березні 1944 року та могила колишнього директора Уладівського спиртового заводу, учасника другої світової війни, Череваня Івана Мойсейовича, завдяки якому у 1969 році збудована наша школа;
  • в шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку літературних творів присвячених пам’яті захисників України та фотовиставку просвічену боротьбі проти російської агресії;
  • до Дня пам’яті та примирення учні та працівники закладу прийняли участь у акції 08.05.2022 р. по збору коштів для воїнів Української армії – 1500 грн., та акції «Сад Перемоги», посадивши та виростивши врожай картоплі на площі 0,10 га;
  • в закладі проведено тематичні уроки на тему: 5 клас – «За вільне майбутнє України вони віддали найцінніше – життя» ( Кліменчук А.П. 14.10.2022), 6 клас – «Схиляємо голови і розділяємо разом з родинами полеглих воїнів біль їхньої втрати» (Яцик Т.М. 18.11.2022), 7 клас – «Шануймо и і пам’ятаймо подвиг українських героїв»(Сіваченко Л.В. 21.11.2022), 8 клас – «Вшануємо пам'ять героїв, що загинули у боротьбі за Україну»(Вощинчук Т.С. 10.10.2022), 9 клас – «Хвилина мовчання – кожен день»(Лівчук І.В. 12.10.2022), (наказ № 244 від 02.12.2022).

Щодо відзначення Європейського захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У рамках акції були проведені виховні заходи, квести, круглі столи, практичні заняття, тематичні бесіди, флешмоби, дискусії, конкурси малюнків «Разом проти насильства», «Протидія СНІДу, домашньому насильству, торгівлі людьми», а саме:

-  Сімейний флешмоб «Галявина любові – тато, мама і Я» - 25.11.2022, (класні

керівники);

-  Опитування, анкетування учнів щодо знань про ВІЛ/СНІД, попередження про

 небезпеку інфікування - 01.12.2022, (учитель біології);

-  Виховний захід «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя» для учнів 8-9 класів- 01.12.20222, (учитель біології);

-  Перегляд і обговорення відеофільму «Станція призначення – життя», відеороликів Мінсоцполітики із протидії дитячому жебракуванню «Зупинимо дитяче жебракування

 разом!», «Зупинимо торгівлю людьми» та інші до Міжнародного дня боротьби за

 скасування рабства - 02.12.2022, (класнікерівники);

-  Урок спілкування за тематикою історії впровадження Міжнародного дня осіб з інвалідністю «Дивіться на нас як на рівних» - 02.12.2022, (класнікерівники);

-  Воркшоп «Твори добро» до Міжнародного дня волонтера – 05.12.2022 (заступник директора з НВР Маслова Т.В.);

-  Диспут «Корупція: суть, причини, наслідки» - 08.12.2022 (учитель історії Сіваченко Л.В.);

-  29.11.2022 – працівники закладу передали волонтерам печиво, хліб для воїнів;

-  09.12.2022 – Маслова Т.В. та Яцик Т.М. організували серед працівників та учнів закладу випічку печива, його розфарбування та передачу волонтерам разом із побажаннями, листами і вітальними листівками для воїнів;

-  та інше. Протягом всієї акції діяла тематична виставка. Учні 8 та 9 класів підготували пропагандистські буклети "Стоп булінг», (наказ № 251 від 12.12.2022).

Заходи з відзначення 300-річчя від дня народження  Григорія Сковороди в гімназії с. Іванопіль протягом жовтня – грудня 2022 року було проведено ряд заходів, а саме:

- урочистий вечір з відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди – 14.12.2022 р., (Маслова Т.В., Лівчук І.В., Яцик Т.М.);

- години спілкування у 1 – 9 класах на яких ознайомили учнів з творчим та життєвим шляхом Григорія Савовича Сковороди: 1 клас – 04.11.2022 р. Кацал С.Б.; 2 клас – 11.11.2022 р. Олійник К.В.;3 клас – 04.11.2022 р. Білозор Ю.Б.;4 клас – 18.11.2022 р. Маслова Т.В.;5 клас – 25.11.2022 р. Кліменчук А.П.;6 клас – 02.12.2022 р. Яцик Т.М.;7 клас – 09.12.2022 р. Сіваченко Л.В.;8 клас – 16.12.2022 р. Вощинчук Т.С.;9 клас – 23.12.2022 р. Лівчук І.В.;

- у шкільній бібліотеці оформлено тематичну експозицію про творчість та культурно-громадську діяльність Григорія Сковороди листопад 2022 року бібліотекар Трусевич Т.С.;

- літературні читання творів поета-філософа (учні 5 – 9 класів) 24.11.2022 р. Яцик Т.М.;

- бесіди з учнями 1 – 4 класів про життєвий шлях та творчість Григорія Сковороди: 1 клас – 18.11.2022 р. Кацал С.Б.; 2 клас – 04.11.2022 р. Олійник К.В.;3 клас – 09.12.2022 р. Білозор Ю.Б.;4 клас – 23.12.2022 р. Маслова Т.В., (наказ № 263 вд 20.12.2022).

Відзначення Дня Соборності України в гімназії с.Іванопіль проведено такі заходи, а саме:

  • години спілкування, бесіди та позакласні читання в 1 – 4 класах на теми:
  • «Україна – це я, Україна – це ми» (20.01.2023 р., 1 клас, класний керівник Кацал С.Б.;
  • «Разом нас багато, нас не подолати» (23.01.2023р., 2 клас, класний керівник Олійник К.В.);
  • «Є країна така, що на прапорі крові не має…» (23.01.2023 р., 3 клас, класний керівник Білозор Ю.Б.);
  • «Наша сила в єдності» (20.01.2023 р. 4 клас, класний керівник Маслова Т.В.);
  • тематичні уроки історії та української  літератури у 5 – 9 класах на теми:
  • урок-практикум «Сила держави - тільки в єдності», складання з пазлів карти України   (20.01.2023 р.. 5 клас, учитель історії Сіваченко Л.В., фото додаються);
  • виховна година «Україна – одна велика родина» (24.01.2023 р., 6 клас, учитель української мови і  літератури Яцик Т.М.);
  • урок історії у 7 класі на тему: «У Києві на майдані, січень 1919 року…» (23.01.2023 р., учитель історії Сіваченко Л.В.)
  • урок літературних читань у 8 класі на тему: «Письменники та поети України про Акт Злуки 1919 року» (25.01.2023 р., учитель української мови і літератури Яцик Т.М.);
  • виховна година у 9 класі на тему: «Одна єдина на цілім світі» (20.01.2023 р., класний керівник Лівчук І.В.)
  • виставка літератури в шкільній бібліотеці про події 1917 – 1920 років в Україні, про День Соборності та битву під Крутами ( протягом січня 2023 року, бібліотекар Трусевич Т.С.), (наказ № 22 від 26.01.2023).

З метою вшанування пам’яті  Т.Г. Шевченка,  в закладі освіти 10 березня 2023 року пройшов конкурс на кращого декламатора «Майстер слова»,  в якому взяло участь 27 учнів 1 – 9 класів.

Переможцями   огляду-конкурсу :

У   віковій категорії  1 – 4 класи:

За зайняте І-ше місце

  • Гамарник Іванну, ученицю 2 класу;

За зайняте ІІ-ге місце

  • Веліжинського Тимофія, учня 1 класу;

За зайняте ІІІ-тє місце:

  • Байдачного Назара, учня 4 класу.

 

 

У   віковій категорії  5 – 7  класи:

За зайняте І-ше місце

  • Літвиненко Олену, ученицю 7 класу;

За зайняте ІІ-ге місце

  • Немову Яну, ученицю 6 класу;

За зайняте ІІІ-тє місце:

  • Поліщук Ірину, ученицю 6 класу.

 

 

У   віковій категорії  8 – 9  класи:

За зайняте І-ше місце

  • Федчишину Аліну, ученицю 9 класу;

За зайняте ІІ-ге місце

  • Гамарник Яну, ученицю 9 класу;

За зайняте ІІІ-тє місце:

Іванцову Ангеліну, ученицю 8 класу, (наказ № 42 від 10.03.2023).

 

План проведення Тижня мінної безпеки гімназії с.Іванопіль 2023 р.

 

Дата

Зміст занять

Клас

1

04.04.

2023

4 квітня – у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки.

Бесіди для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

Види боєприпасів, методи їх розпізнання. Небезпечні предмети (знахідки) та дії при їх виявленні

3-9

2

03.04.

2023

Правила поводження з внп, невизначеними предметами та речовинами. Що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів?

4-5

3

03.04.

2023

Інтерактивніуроки з мінної безпеки для школярів.

Запобігання дитячого травматизму від внп побутового призначення: горючі та легкозаймисті речовини. Якщо ваш дім або квартира виявилися поблизу епіцентру вибуху?

6-7

4

05.04.

2023

Якщо ви опинилися поблизу вибуху

4-9

5

06.04.

2023

Інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів.

Заходи з безпеки під час збирання металевого брухту. Правила дії під час виявлення внп

8-9

6

07.04.

2023

Обережність дітей під час канікул – запорука життя та здоров’я. Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами.

5-9

7

07.04.

2023

Розмістити в групі Facebookта на сайті закладу освіти Пам’ятки про поводження з підозрілими вибухонебезпечними предметами.

Надіслати Пам’ятки про мінну безпеку батькам і здобувачам освіти. Класні керівники.

 

(наказ № 58 від 30.03.2023).

В гімназії с.Іванопіль 07 квітня 2023 року класні керівники  1 – 9 класів провели виховні години з переглядом презентацій на тему: «Міста Герої – символи українського спротиву та незламності» із сайтів «Всеосвіта» та «На урок» (Кацал С.Б. – 1 клас, Олійник К.В. – 2 клас, Білозор Ю.Б. -  3 клас, Маслова Т.В. – 4 клас, Кліменчук А.П. – 5 клас, Яцик Т.М. – 6 клас, Сіваченко Л.В. – 7 клас, Вощинчук Т.С. – 8 клас, Лівчук І.В. – 9 клас). У шкільній бібліотеці оформлено виставку періодичних видань про  героїчний спротив народу України рашистським окупантам, про героїчні міста та села, які зазнали окупації та уже звільнені від ворога (бібліотекар Трусевич Т.С.), (наказ № 64 від 07.04.2023).

В період з 17 по 21 квітня 2023 р. в закладі проведено Тиждень безпеки життєдіяльності. Відповідальною за проведення Тижня було призначено заступника директора з навчально-виховної роботи Маслову Т.В. В ході підготовки до проведення Тижня адміністрацією закладу освіти було проведено вивчення стану роботи з БЖД в гімназії, проаналізовано роботу працівників з БЖД, перевірено ведення документації. Медичним працівником Косьмінською Г.П. проведено інструктажі з надання долікарської допомоги, дії в надзвичайних ситуаціях. Заступником директора з навчально-виховної роботи  Маслову Т.В.13.04.2023 р. проведено лекцію «Морально-психологічна підготовка працівників закладу до дій в екстремальних ситуаціях». Учителі фізичної культури Кусий С.А. та трудового навчання Юрчишин В.О. перевірили стан спортивного обладнання до роботи в літній період.

 Під час Тижня знань безпеки життєдіяльності:

  1. Проведено з класними керівниками нараду (протокол № 04 від 10.04.2023р.) з питань профілактики дитячого травматизму та дотримання правил поведінки: на транспорті, автошляхах, залізниці; під час збирання грибів і лікарських рослин; під час грози, сильного вітру, шквалів; при експлуатації побутових газо- та електроприладів; при виникненні пожежі в квартирі, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами; при виявленні розливу ртуті.
  2. Проведені  з дітьми бесіди з питань дотримання правил поведінки:
  • при експлуатації побутових газо- та електроприладів;
  • на транспорті, автошляхах і залізниці;
  • під час літнього відпочинку га воді, поблизу водоймищ;
  • при зустрічі з свійськими та дикими тваринами;
  • під час подорожі до лісу;
  • при збиранні грибів та лікарських рослин;
  • при виникненні пожежі у квартирі;
  • під час грози, сильного вітру, шквалів, буревію;
  • при виявленні розливу ртуті;
  • при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами;
  • при виявленні маловідомих предметів;
  • радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Проведені бесіди з актуальних проблем безпеки життєдіяльності, різного роду надзвичайні ситуації та правила поведінки під час їх виникнення, безпеки у повсякденному житті, ведення здорового способу життя.

  1. Проведені виховні години: «Профілактика невиробничого травматизму серед учнів».
  2. Проведено конкурс на краще знання правил безпеки життєдіяльності серед учнів 5-7 класів.
  3. Проведена тематична бесіда для учнів «Мінна безпека».
  4. Проведена тематична бесіда «Надання першої долікарської допомоги потерпілим у разі нещасних випадків».
  5. Проведена тематична бесіда для учнів: «Правила поведінки при знаходженні невідомих предметів».
  6. Проведено конкурс на краще знання правил безпеки життєдіяльності серед учнів 8-9 класів.

Разом з тим проведені заходи дозволили виявити ряд недоліків:

  • для повного засвоєння матеріалу недостатньо  використовувалися наочні посібники: схеми, плакати, макети, презентації, відеофільми тощо, (наказ № 82 від 26.04.2023).

Заходи, пов’язаних з 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи у гімназії с.Іванопіль проведено такі заходи:

-   Проведено загальношкільну лінійку-реквієм «37 років Чорнобильської трагедії» - 26.04.2023 р. (відповідальний – педагог-організатор Лівчук І.В.);

-   години спілкування, бесіди та позакласні читання в 1 – 4 класах на теми:

-   «Чорнобиль – вічний біль України» (25.04.2023 р., 1 клас, класний керівник Кацал С.Б.;

-   «Чорнобиль - рана України» (26.04.2023р., 2 клас, класний керівник Олійник К.В.);

-   «Чорнобиль не має минулого часу» (26.04.2023 р., 3 клас, класний керівник Білозор Ю.Б.);

-   «Чорнобиль - трагедія, подвиг, пам’ять» (25.04.2023 р. 4 клас, класний керівник Маслова Т.В.);

-   тематичний уроки історії у 5 класі «Чорнобиль: вчора, сьогодні, завтра» (25.04.2023 р., учитель історії Сіваченко Л.В.);

-   виховна година «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні» (26.04.2023 р., 6 клас, класний керівник Яцик Т.М.);

-   виховна година у 7 класі на тему: «Терновий вінок - Чорнобиль» (21.04.2023 р., класний керівник Сіваченко Л.В.)

-   виховна година у 8 класі на тему: «Письменники та поети України про Чорнобильську трагедію» (25.04.2023 р., класний керівник Вощинчук Т.С.);

-   виховна година у 9 класі на тему: «Пронеси Чорнобиль крізь серце» (26.04.2023 р., класний керівник Лівчук І.В.)

-      виставка літератури в шкільній бібліотеці про Чорнобильську трагедію ( протягом квітня 2023 року, бібліотекар Трусевич Т.С.), (наказ № 83 від 28.04.2023).

В період з 24 по 28 квітня 2023 року було проведено Тиждень охорони праці.

Мета проведення тижня охорони праці: комплексне вирішення питань забезпечення безпечних умов праці учасників освітнього процесу й активізація діяльності закладу освіти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Для проведення тижня охорони праці було створено оргкомітет, головою якого призначено заступника директора з навчально-виховної роботи Маслову Т.В. Оргкомітетом розроблено план заходів тижня охорони праці закладу освіти. У ході проведення тижня всі заплановані заходи виконано.В ході проведення тижня було здійснено:

  • проведено внутрішні перевірки стану охорони праці за участю представників профспілкових комітетів,
  • контроль ведення документації з охорони праці, а саме документація з обліку нещасних випадків, класні журнали – облік бесід з безпеки життєдіяльності, журнали інструктажів у вчителів-предметників та класних керівників,
  • організоване вивчення Санітарного регламенту з працівниками ЗЗСО,
  • проведено диктанти з безпеки життєдіяльності в 5-9 класах,екскурсію на гідроелектростанцію с. Уладівка,  з метою ознайомлення  організації безпечних умов праці,
  • здійснено огляд споруд та будівель шкільного двору,
  • огляд міцності закріплення споруд багатофункціонального спортивного майданчика, ігрового майданчика та спортивних споруд на спортивному майданчику, футбольному полі,
  • проведено об’єктове протипожежне  тренування,
  • проведено засідання круглого столу за участю директора, профактиву з метою запобігання випадків виробничого травматизму.

До проведення Тижня охорони праці залучено 25 працівників закладу освіти, 70 учнів, (наказ № 84 від 30.04.2023).

В закладі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху з 01 травня  по 05 травня 2023 року.

Під час Тижня безпеки дорожнього руху:

Проведено з класними керівниками нараду (протокол № 05 від 01.05.2023р.) з питань профілактики дитячого травматизму та дотримання правил поведінки: на транспорті, автошляхах, залізниці. Проведені  з дітьми бесіди з питань дотримання правил поведінки:

  • на транспорті, автошляхах і залізниці;
  • під час подорожі до лісу.

Проведено класними керівниками:

1. Єдиний урок з питань безпечної поведінки дітей на дорогах,бесіди з актуальних проблем  05 травня 2023 року.

2. Провели батьківські збори з питань безпечної поведінки дітей на дорогах; про стан дитячого дорожньо-транспортного травматизму; особливості перевезення неповнолітніх автотранспортом, тематичні бесіди та консультації для батьків безпеки життєдіяльності, різного роду надзвичайні ситуації та правила поведінки під час їх виникнення, безпеки у повсякденному житті, ведення здорового способу життя.

3. Проведені виховні години: «Профілактика невиробничого травматизму серед учнів».

  1. Проведено конкурс на краще знання правил безпеки життєдіяльності серед учнів 5-7 класів.
  2. Проведена тематична бесіда для учнів «Мінна безпека».
  3. Проведена тематична бесіда «Надання першої долікарської допомоги потерпілим у разі нещасних випадків».
  4. Проведена тематична бесіда для учнів: «Правила поведінки при знаходженні невідомих предметів».
  5. Проведено конкурс на краще знання правил безпеки життєдіяльності серед учнів 8-9 класів.

Разом з тим проведені заходи дозволили виявити ряд недоліків:

  • для повного засвоєння матеріалу недостатньо  використовувалися наочні посібники: схеми, плакати, макети, презентації, відеофільми тощо, (наказ № 87 від 05.05.2023).

 21.04.2023 р. у гімназії проведено День цивільного захисту та комплексних об’єктових тренувань.

       Відкриття Дня цивільного захисту відбулося на урочистій загальношкільній лінійці, де були визначені основні завдання Дня ЦЗ. Голова комісії з надзвичайних ситуацій, заступник директора з НВР Маслова Т.В. ознайомила керівний та особовий склад з планом проведення Дня ЦЗ. Класи отримали конкретні завдання, повідомлені про місце проведення й відповідальних осіб.

        Програма Дня цивільного захисту в закладі освіти була змістовною, цікавою й насиченою. Для учнів було проведено різнопланові заходи:

  •  Єдиний урок для учнів 19 кл. на тему: «Як діяти в надзвичайних ситуаціях» (класні керівника 1-9 кл.);
  • Навчальний практикум з користування засобами індивідуального захисту для учнів 19 кл.  (вчитель предмета «Захист України» Вашнівський І.М.);
  • Навчальний практикум з надання першої домедичної допомоги потерпілому для учнів 19 кл. (медична сестра Косьмінська Г.П.);
  • Змагання між учнями 89 кл. з надання першої медичної допомоги та володіння засобами індивідуального захисту (вчитель предмета «Захист України» Вашнівський І.М. та медична сестра Косьмінська Г.П.);
  • Спортитвна естафета між учнями 78 кл. (вч. фізичної культури Кусий С.А.);
  • Конкурс малюнків на асфальті між учнями 56 кл. «Безпека в житті – життя в безпеці» ( вч. Вашнівський І.М.);
  • Вистака конкурс малюнків учнів 2-4 кл. на тему: «Моя безпека у моїх руках» (вч. 1-4 класів);
  • Урок – пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу» з елементами перегляду документального фільму (5 9 кл., вч. фізики Юрчишин В.О.);
  • Бліц опитування «Алгоритм дій за сигналами ЦЗ, при наданні допомоги при втраті свідомості, при пожежі, ДТП,  при наданні домедичної допомоги » 79 кл. (вчитель основ здоров’я Юрчишин В.О.).

Виставка засобів індивідуального захисту (Юрчишин В.О.)

Виставка літератури та наочних посібників з питань ЦЗ (бібліотекар Трусевич Т.С.)

Уроки згідно основного розкладу для учнів 1-9 кл. в процесі, яких учні мали можливість поглянути на кожний навчальний предмет, зі сторони цивільного захисту та охорони праці.

Навчально-тренувальна евакуація на випадок пожежі.

    За сигналом «Увага всім» було проведено оповіщення учасників освітнього процесу про пожежу у приміщенні закладу. Учні під керівництвом учителів організовано, без паніки, згідно з планом евакуації покинули приміщення гімназії та вийшли на подвір’я навчального закладу.

   Протягом Дня ЦЗ учні 1-9 класів та всі учасники освітнього процесу мали можливість удосконалити свої уміння та навички грамотно та чітко діяти в надзвичайних ситуаціях на практиці, вміння користуватися засобами індивідуального захисту, надавати домедичну допомогу потерпілому.

    Юрчишин В.О. провів з учнями профілактично - роз’яснювальну бесіду з питань необхідності дотримання правил безпеки, алгоритму дій у разі виявлення чи виникнення пожежі, ознайомив з переліком навчальних закладів де можна здобути професію, що зацікавила учнів «Пожежний – рятувальник» та інші.      

    Завершенням проведення Дня цивільного захисту стала підсумкова  лінійка, на якій були підведені підсумки проведення Дня цивільного захисту, оголошені результати участі учнів у конкурсах, змаганнях, естафетах.

   Результати участі учнів у заходах в ході Дня ЦЗ наступні:

Зміст роботи

Переможці

Місце

1.

Змагання між учнями 8-9 класів з надання першої медичної допомоги  володіння засобів індивідуального захисту.

Гамарник Яна, 9 кл.

І

Федчишина Олександра, 8 кл.

ІІ

Куртак Ілля, 8 кл.

ІІІ

2.

Змагання між учнями 7-9 класів з користування засобами індивідуального захисту

Літвиненко Олена, 7 кл.

І

Залевський Дмитро, 9 кл.

ІІ

Маркевич Вадим, 8 кл.

ІІІ

3.

Спортивна естафета «Допомогти  й перемогти»

8 кл.

І

7 кл.

ІІ

4.

Малюнок на асфальті «Безпека в житті – життя в безпеці».

Немова Яна

І

6 кл.

І

5 кл.

ІІ

4 кл.

ІІІ

5.

Виставка малюнків «Моя безпека у моїх руках».

2 кл.

І

3 кл.

ІІ

4 кл.

ІІІ

(наказ № 88 від 05.05.2023).

 

         Протягом квітня – травня 2023 року учні закладу провели пошукову роботу і дослідили біографії та військовий шлях загиблих односельчан Муляревича Олександра Анатолійовича та Маліновського Олега Георгійовича. Створили презентацію із фотографій та зібраних матеріалів і взяли участь у проведенні патріотично-громадянського проекту «На щиті» (наказ № 94 від 12.05.2023).

        З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої Світової війни 1939 – 1945 років,  в гімназії с.Іванопіль проведено такі заходи:

 

№ з/п

Зміст заходів

Виконавці

Строки

виконання

1

Операція «Пам’ятник». Впорядкування братської могили та могили учасника Другої світової  війни Череваня І.М.

Лівчук І.В.

Юрчишин В.О.

 05.05.

2023 р.

2

Перегляд та обговорення художніх та документальних фільмів присвячених Другій світовій війні

Класні керівники,

учителі української мови та літератури

Квітень – травень

2023 р.

3

В шкільній бібліотеці організовано виставку історичної літератури, малюнків плакатів та фотографій до Дня пам’яті та примирення та Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом.

Трусевич Т.С.

Квітень – травень

2023 р.

4

Уроки пам’яті  «Памятаймо…» -   1-9 класи

Класні керівники

8 травня

2023 р.

5

Випуск стінгазети «Маки памяті».

Лівчук І.В.

8 травня

2023 р.

6

Участь у покладанні квітів до братських могил та могил односельців, які загинули на російсько-українській війні (Малиновський Олег, Муляревич Олександр – кладовище с.Матяшівка)

Педагог-організатор,

Учнівське самоврядування

8 травня 2023 р.

 

(наказ № 95 від 12.05.2023).

 

           В гімназії с.Іванопіль учнівське самоврядування та учитель біології Кліменчук А.П. в рамках екологічного проєкту створили презентацію  виконаних робіт на території закладу:

прибирання території;

очищення від сухих гілок шкільного саду;

прибирання території біля шкільної котельні;

фарбування шкільного паркану та дерев(наказ № 97 від 22.05.2023).

        В гімназії с. Іванопіль 18 травня 2023 року організовано вчителями: Яцик Т.М., Кліменчук А.П. та Масловою Т.В. флешмоб «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», танець учнів 5 – 9 класів та учні закладу освіти створили на шкільному подвір’ї герб України. Всі учні та учителі закладу були одягнені у вишиванки. Учні дослідили візерунки на різних вишиванках та це висвітлили у проєкті«Хай в серці кожної дитини живе любов до України», присвяченому Дню вишиванки (наказ № 99 від 22.05.2023).

          До Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу  у гімназії с.Іванопіль проведено такі заходи, а саме:

          - виховні бесіди та інформаційні хвилини - 20.02.2023 р.: 

«День початку українського спротиву» - 9 клас, класний керівник Лівчук І.В.;

 «Крим – це Україна» - 1 клас, класний керівник Кацал С.Б.;

«Гібридна війна – окупація Криму» - 8 клас, класний керівник Вощинчук Т.С.;

«Крим – територія України» - 2 клас, класний керівник Олійник К.В.;

«Нескорені… 26 лютого – День кримського спротиву російській окупації» - 7 клас, класний керівник Сіваченко Л.В.;

«О незламний мій народе, себе тут знову народи» - 6 клас, класний керівник Яцик Т.М.;

«Початок кримського спротиву окупації» - 5 клас, класний керівник Кліменчук А.П.;

«Чи можна було запобігти окупації Криму?» - 4 клас, класний керівник Маслова Т.В.;

«Крим і Україна – одне ціле» - 3 клас, класний керівник Білозор Ю.Б.;  

          - перегляд  учнями 7 – 8 класів фільму: «Окупація Криму: без знаків, без імен, ховаючись  за спинами цивільних» - 21.02.2023 р., педагог-організатор Лівчук І.В.;

          - оформлено тематичну виставку літератури у бібліотеці закладу: «Крим у творах українських письменників» - бібліотекар Трусевич Т.С.;

          -  23.02.2023 року проведено інформаційну хвилину з педагогічними працівниками закладу на тему: «Крим. Хронологія окупації» - учитель історії Сіваченко Л.В. (наказ № 100 від 22.05.2023).

               З метою ознайомлення та попередження здобувачів освіти з кібербезпекою та протидією залучення до деструктивних угрупувань у мережі Інтернет,  у 1 – 9 класах закладу проведено уроки кібербезпеки на теми:

«Будемо слухати старших» - 1 клас, класний керівник Кацал С.Б.;

«Будь обережним з Інтернетом» - 2 клас, класний керівник Олійник К.В.

«Кібербезпека під час війни» - 3 клас, класний керівник Білозор Ю.Б.

«Основні правила безпечної роботи в інтернеті» - 4 клас, класний керівник Маслова Т.В.

«Не ведися на обман» - 5 клас, класний керівник Кліменчук А.П

«Протидія залучення до деструктивних угрупувань» - 6 клас, класний керівник Яцик Т.М.

«Кібербезпека та безпечна поведінка в інтернеті» - 7 клас, класний керівник Сіваченко Л.В. 

«Кібербезпека» - 8 клас, класний керівник Вощинчук Т.С.

«Я свідомий користувач інтернетом» - 9 клас, класний керівник Лівчук І.В.

         Відповідно до виконання Плану комунікаційних заходів, спрямованих на формування позитивного образу ветерана в суспільстві та інформаційний супровід заходів, що здійснює держава за ІІ квартал 2023 року по гімназії с.Іванопіль:

Кожного дня о 09.00 – у закладі проводиться «Хвилина мовчання»

Проведено виховні бесіди та інформаційні хвилини: 

«Життєвий та бойовий шлях Муляревича Олександра Анатолійовича» - 9 клас, класний керівник Лівчук І.В. - 10.05.2023 р.;

 «Вони загинули за Україну» - 1 клас, класний керівник Кацал С.Б. – 08.05.2023 р.;

«Біографія Маліновського Олега Георгійовича» - 8 клас, класний керівник Вощинчук Т.С. – 11.05.2023 р.;

«Герої України» - 2 клас, класний керівник Олійник К.В. – 10.05.2023 р.;

«Зустріч з Гуменюком Дмитром, воїном-кулеметником» - 7 клас, класний керівник Сіваченко Л.В. – 17.04.2023 р.;

«Наш незламний народ» - 6 клас, класний керівник Яцик Т.М. – 19.05.2023 р.;

«Будемо гідними нащадками Героїв» - 5 клас, класний керівник Кліменчук А.П. – 11..05.2023 р;

«Вони віддали життя за рідний край» - 4 клас, класний керівник Маслова Т.В. – 18.04.2023 р.;

«Герої не вмирають» - 3 клас, класний керівник Білозор Ю.Б. 28.04.2023 р.;  

Педагогічний та учнівський колектив закладу постійно надавав матеріальну та психологічну допомогу сім’ям воїнів-земляків, які захищають нас від російської навали: Харченко, Богдановим, Глушко, Доценко, Філімончук, Єфіменко, Вонсович, Нікіфоровим.

Волонтерська діяльність (участь у постійній благодійній допомозі воїнам). Участь у акціях по збору продуктів харчування та засобів гігієни, теплого одягу для захисників України, та випічки хлібо-булочних виробів на передову (постійно).

Зустрічі з воїнами-захисниками України від російської навали, нашими односельцями та батьками учнів: Богдановим Павлом (19.05.2023 р.) та Гуменюком Дмитром (17.04.2023 р.)

 Виховний захід «Як художник дизайнер став кулеметником» із запрошеним Гуменюком Дмитром -  воїном ЗСУ, колишнім учнем нашого закладу, який після поранення перебував у відпустці – Сіваченко Л.В.

4. У бібліотеці закладу оформлено тематичну виставку літератури на тему: «Герої України». – Трусневич Т.С. – квітень-червень 2023 р.

На виконання плану заходів школи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в гімназії с.Іванопіль проведені заходи:

проведено бесіди в 1-9 класах про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 р – лютому 2014 р.:

1 клас - «На Майдані – гордість України» – класний керівник Кацал С.Б. 13.02.2023 р.;

2 клас – «Герої не вмирають» - класний керівник Олійник К.В. 14.02.2023 р.;

3 клас – «А Сотню вже зустріли небеса…» - класний керівник Білозор Ю.Б. 15.02.2023 р.;

4 клас – «Вони загинули за Україну» - класний керівник Маслова Т.В. 16.02.2023 р.;

5 клас – «І пам'ять серця і вічний смуток…» - Кліменчук А.П. 17.02.2023 р.;

6 класу – «Розстріляні мрії» - класний керівник Яцик Т.М. 20.02.2023;

7 клас – «Героїв не забувають» - класний керівник Сіваченко Л.В. 20.02.2023 р.;

8 клас – «Небесна сотня у вирій полетіла» - класний керівник Вощинчук Т.С. 17.02.2023 р.;

9 клас – «Вшанування героїв Небесної сотні» - класний керівник Лівчук І.В. 17.02.2023 р.);

в 6 класі проведено конкурс есе «Герої живуть у наших серцях» - 17.02.2023 р. – класний керівник Яцик Т.М.;

конкурс плакатів “Слава Україні - Героям слава!” – учитель образотворчого мистецтва Вашнівський І.М., 20 - 22.02.2023 р..

      -  у шкільній бібліотеці оформлено постійно діючу тематичну виставку спогадів свідків подій Революції Гідності, виставку документальної, художньої, публіцистичної літератури присвячену Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – бібліотекар Трусевич Т.С.;

оформлено виставку фотоматеріалів, дитячих малюнків по темі – учитель образотворчого мистецтва Вашнівський І.М.

у шкільному музеї створюється експозиція на тему боротьби українського народу у 2013-2023 роках за свою ідентичність та волю – педагог-організатор Лівчук І.В. .

проведено тематичні уроки у 1 – 9 класах під загальною назвою «Ми є народ, якого правди сила ніким ще не звойована була!» - 20.02.2023 року – класні керівники 1 – 9 класів.

До Дня захисту дітей в гімназії с. Іванопіль 01.06.2023 року проведено ряд заходів, а саме:

-   екскурсійна поїздка у с.Широка Гребля, де у лісництві створено невеличкий зоопарк. Там у вольєрах живуть дикі звірі (косулі, олені, кабани), що стали ручними. Після відвідування зоопарку проведено активний відпочинок з розвагами у лісі та святковий обід на природі. Фото-звіт про екскурсію розміщено на сайті закладу та сторінці у Facebook ;

-  онлайн-фотоконкурс «Дитинство моє», на основі якого заступник директора з навчально-виховної роботи Маслова Т.В. створила відео колаж, який  розміщено на сторінці закладу у Facebook;

-  бібліотекарем закладу оформлено тематичну виставку в бібліотеці «Ми – майбутнє України».

Проведено свято початкових класів «Мамо, тобі низесенько вклонюсь…» (вчителі: Білозор Ю.Б., Кацал С.Б., Олійник К.В.)

Проведено читання поезії «Шевченко наш, він для усіх століть…» (вчитель: Білозор Ю.Б.)

Проведено читання поезії «Поезія – це життя мови» (вчитель: Білозор Ю.Б.)

 

 

Організація позакласної роботи в гімназії:

Клуби на громадських засадах:

Спортивний клуб

Історичний клуб

Математичний клуб

Танцювальний клуб

Музичний клуб

Клуб початкового технічного моделювання.

 

В закладі створюється мотивуючий до навчання простір. Облаштовуються ігрові куточки на шкільному подвір’ї, в класних кімнатах 1 – 4 класів. Виконано мотивуючі сюжети  в класних кімнатах, коридорі. Виготовлено  вказівники руху під час евакуації з приміщення та руху в укриття  для дотримання дистанції  під час повітряної тривоги. Придбано світильники для шкільного двору. В цілях безпеки встановлено  пропускний режим.

Заклад забезпечено миючими, дезінфікуючими засобами, безконтактним термометром. Облаштовано відповідно вимог Санітарного регламенту санітарні кімнати. Медична сестра здійснює медичне обслуговування учнів та вихованців, медико-педагогічний контроль за уроками фізкультури.

У 2022/2023 н. р. оглянуто 76 учнів -100%, отримали довідки. 086 – 0/1 - , 086-0/2 - 90% учнів закладу. Виділена підготовча група учнів –  8 чол., які мають захворювання. 3 дитини:  Чернега Катерина, Гнатюк Віктор, Левчук Олександр – віднесені до до спеціальної медичної групи під час проведення уроків фізичної культури.  3 дитини:  Міськова Вікторія , Гончар Назар та Тихонюк Артем – звільнені від уроків фізичної культури. Учні розподілені на фізкультурні групи згідно рекомендаціям дільничних педіатрів:

Додаток 1

до наказу гімназії с.Іванопіль

від 31.08.2022 № 160

 

Список учнів гімназії с. Іванопіль

віднесених до підготовчої та спеціальної  медичної групи під час проведення занять з фізичної культури в 2022 – 2023 н.р.

 

з/п

Прізвище, ім’я учня

Дата

народження

Клас

Група

Діагноз

1.

Чернеча Катерина

06.02.2015

1

Спеціальна група

Легкий млявий монопорезверхньої правої кінцівки

2.

Тихонюк Артем

17.08.2016

1

Звільнення від фіз.. культ.

Гострий глаперулонефрит, нефротична форма

3.

Харченко Тарас

11.07.2015

2

Підготовча

Змішаний астегматизм

4.

Гнатюк В”ячеслав

19.02.2015

2

Підготовча

Далекозорий астегматизм, напруження акомодації

5.

Тонкогласенко Іванна

06.07.2015

2

Підготовча

Гіпертрофія середнього ступеня. Складний гіперметропічний астигматизм 04

6.

Комчар Іванна

06.07.2014

3

Підготовча

Змішаний астегматизм

7.

Міськова Вікторія

11.08.2013

3

Звільнення від фіз.. культ.

Лівобічна клишоногість

8.

Гончар Назар

14.07.2011

5

Звільнення від фіз.. культ.

F- 840. Плоско-вольгусна деформація стоп. Хр. аденоїдист. Хр. фарингіт

9.

Харченко Сергій

13.05.2012

5

Підготовча

Міопія з астигматизмом

10.

Гнатюк Віктор

01.03.2011

6

Спеціальна група

Надмірна недостатність лівого клапана. Додаткова хорда порожнини лівого шлуночка Є 40. Епілептична хвороба. Астегматизм

11.

Глушко Марія

11.10.2010

6

Підготовча

Аибліопія високого ступеня обох очей

12.

Сапкун Анастасія

11.11.2011

6

Підготовча

Міопія

13.

Цимбалюк Ростислав

06.11.2008

8

Підготовча

Гіпертрофічний астигматизм обох очей. Амбіопія лівого ока слабої степені

14.

Левчук Олександр

21.04.2008

9

Спеціальна група

Q 43.8

 

 

Заклад забезпечено інформаційними матеріалами щодо правил поводження під час адаптивного карантину та воєнного стану.

Забезпечено обізнаність учнів з правилами поведінки в надзвичайних ситуаціях. Проведено 2 обєктові тренування, тренінги з використання вогнегасників. Відповідно вимог забезпечено архітектурну доступність до гімназії, побудовано пандус.

Меню в їдальні затверджується директором (Перспективне меню затверджене Держпродспоживслужбою). Проводиться регулярний моніторинг асортименту шкільного меню. Проведено анкетування учасників освітнього процесу щодо якості харчування – 90% задоволені асортиментом і смаковими якостями.

Проводиться інформаційна кампанія щодо небезпек в інтернеті, День безпечного інтернету. Памятки для батьків та учнів розміщено в школі, на сайті закладу освіти.

 

 

Залучення джерела фінансування навчального закладу

та їх раціональне використання

Рік

Отримано товарно-матеріальних цінностей (подарунки)

Виконано робіт батьками та працівниками закладу

 

 

Предмет закупки або види робіт

Хто надав

допомогу

Найменування товару

 

За 2022 рік

 

Котел ARS 12-150 КТ-Е

В/о

Котел ARS 12-150 КТ-Е

Встановлено в  шкільній котельні за рахунок в/о

Генератор  

 

Во

Генератор

 

 

Для ЗО

Канцелярія

 

Во

 

3 шт

Використовується для потреб ЗО

Рушники паперові

 

В/о

 

10 шт

Для потреб школи

 

Премія для учнів та учителів школи

 

 

Голова ОТГ Кулик М.Л.

 

Закуплені подарунки для учнів призерів районних і обласних олімпіад та конкурсів

Вручені на святкуванні Нового року

 

 

Подарунки для учнів

 

 

 

МХП

Зерно

продукт

 

Подарунки першокласникам, новорічні подарунки для всіх учнів школи

 

 

Вручені на святі першого дзвоника та Нового року

Побілка допоміжних приміщень ЗО

БФ МХП

Зерно

продукт

 

Вапно, щітки і участь в акції благоустрою

Побілено котельню, їдальню, спортивну кімнату

 

Чорнило для картриджа

 

 

 

 

Учи-

тельсь-

кі

кошти

 

Заправка картриджа

неодноразова

 

Заправка картриджа

 

 

 

Бензин

 

 

Учи-

тельсь-

кі

кошти

 

 

Порізка дров у лісі та на території школи

 

Дрова для шкільної котельні

 

Бензин

 

 

В/о

 

 

Порізка дров, скошування трави, робота генератора

 

Дрова для шкільної котельні, генератор для роботи котла

Ремонт та облаштування  найпростішого укриття

Учителі, батьки

Побілка, втрамбування і засипання підлоги піском, виготовлення лавок для сидіння

Для укриття

 

Закупівля шанцевого обладнання, біотуалета, приймачів, фонариків, ємності для технічної та води для пиття, медаптечок

в/о

Шанцеве обладнання, біотуалет, приймачі, фонарики, ємності для технічної та води для пиття, медаптечки

Для укриття

 

 

 

 

 

За 2023 рік

Цвяхи, саморєзи

 

Спонсор

Поточний ремонт протягом року

Ремонт підлоги в 7, 5, 3класах

Пакети

 

Спонсор

Протягом  року

 

Для внутрішньої вбиральні

Хромбуки

Департамент гуманітарної політики ВОДА

 

Для шкільних потреб

 

 

Бензокосилка, бензин, масло

 

 

 

 

Спонсор

ВО

 

Бензокосилка, бензин, масло

 

 

Для шкільних потреб

 

Товари для ремонту

 

Во

 

Товари для ремонту:

Водоемульсійна фарба, біла фарба емаль, червоно-коричнева емаль, колір, пакети 

Ремонт коридорів школи, учительської, актової зали, їдальні

Фарбування стін шкільного приміщення

Для інклюзії

в/о

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

Під час воєнного стану працівники закладу постійно працювали. Вчителі дистанційно з учнями, які перебувають за кордоном, І семестр дистанційно згідно графіка в класах: 4, 6,7,8 та денно в класах: 1,2,3,5,9; в ІІ семестрі -  в дві зміни.

Колектив школи зібрали благодійну допомогу:

16000 грн – на облаштування кімнат в Калинівській лікарні для поранених;

Збір продуктів харчування, акція «Обігрій захисника» колективом закладу та батьками неодноразово.

Збір простирал та косинок для лікарні.

Випікання хліба, пирогів, булочок, приготування котлет, голубців, налісніків, вареників, запеченого м’яса, сала, біточків військовим на передову та мирним жителям постраждалих районів 2022 р.: 29.06; 01.07; 08.07; 18.07; 29.07; 11.08; 19.08; 26.08; 30.08; 06.09; 09.09; 15.09; 21.09; 28.09; 06.10; 08.10; 14.10; 04.11; 08.11; 10.11; 17.11; 29.11; 09.12; 20.12; 23.12;

 в 2023р.:

19.01; 26.01; 03.02; 06.02; 08.02; 11.02; 17.02; 24.02; 02.03; 05.03; 09.03; 25.03; 27.03; 11.04; 18.04; 05.05; 18.05; 05.06.

Збирали картоплю на посадженому шкільному городі, яку надали для госпіталя в м.Хмільник, переселенцям в м.Вінниця, використовували в шкільній їдальні.

Система збереження та зміцнення здоров’я учня та вчителя.

В  гімназії с. Іванопіль робота в проекті «Школа сприяння здоров’ю». Заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я дітей передбачають впровадження системи НАССР, здорового харчування, дій у надзвичайних ситуаціях, попередження інфекційних хвороб, навичок життя в умовах пандемії. Розроблено і затверджено План дій на виконання Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, схваленої Указом Президента на 2021-2025 рр. (наказ по гімназії  від 11.02.2023 № 43 «Про затвердження Плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей у гімназії с.Іванопіль на 2022/2023 рік»)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ гімназії с. Іванопіль

 № 43 від 11.02.2022 р.

 

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей у гімназії с. іванопіль на 20222023роки

 

1.              Забезпечити харчування здобувачів освіти у гімназії с. Іванопіль відповідно до норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Косьмінська Г.П.

2. Запровадити заходи щодо організації індивідуального харчування для учнів з особливими дієтичними потребами, з урахуванням рекомендацій щодо обмеження/виключення відповідних харчових продуктів, напоїв та страв, зазначених у медичній документації (історія розвитку дитини ф.026/о). Розробити спеціальне меню для дітей з особливими дієтичними потребами (цукровий діабет, непереносимість глютену, лактози тощо), з урахуванням вимог наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 жовтня 2012 року № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09 жовтня 2012 року за № 1704/22016, та Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року              № 2205, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 року за № 1111/35394.

Косьмінська Г.П.

Взяти участь у організованому навчанні персоналу з питань безпечного поводження з харчовими продуктами та запобігання інфекційних захворювань і харчових отруєнь операторами ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів у сфері шкільного харчування, відповідно до статей 40, 48 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Косьмінська Г.П., Гурницька Н.М.

                                                                 Щорічно.

Взяти участь у навчанні щодо безумовного дотримання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), для осіб, відповідальних за організацію харчування у закладі освіти, а також застосування методичних рекомендацій щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері організації харчування в закладі освіти.

Маслова Т.В., Косьмінська Г.П.

5. Забезпечити:

1) проведення курсів підвищення кваліфікації для кухарів закладів освіти на базі професійної (професійно-технічної освіти)

Адміністрація

2) контроль за дотриманням постачальниками (виробниками) харчових продуктів та продовольчої сировини гігієнічних вимог до транспортних засобів відповідно до статті 44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Косьмінська Г.П.

3)           дотримання якісного питного режиму відповідно до вимог Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 12 травня 2010 року № 400, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01 липня 2010 року за № 452/17747.

Косьмінська Г.П.

4)             використання у процесі діяльності харчоблоків закладів освіти миючих та дезінфікуючих засобів (зокрема засобів для дезінсекції та дератизації) і антисептиків, які зареєстровані та дозволені до використання у закладах освіти України відповідно до вимог статей 33, 34 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Косьмінська Г.П.

                                                                Постійно

5)           проведення паспортизації харчоблоків закладів освіти, за підсумками якої визначити пріоритетні потреби у проведенні поточних та капітальних ремонтів, у тому числі систем водопостачання, водовідведення, вентиляції; потреб у поновленні або заміні технологічного та холодильного обладнання, кухонного та столового посуду відповідно до вимогСанітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоровя України від 25 вересня 2020 року № 2205, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 року за № 1111/35394.

Косьмінська Г.П., адміністрація

                                                                 Щорічно до 01 червня;

6)            належну взаємодію відповідних компетентних органів під час виникнення спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) у закладі освіти.

Косьмінська Г.П., адміністрація

                                                                 Терміново і постійно.

6.             Забезпечити впровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) з урахуванням рекомендацій наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 жовтня
2012 року № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)».

Маслова Т.В., Косьмінська Г.П.

                                                                 Протягом 2022 року.

7.             Не допускати приймання та введення в обіг харчових продуктів, отриманих з потужностей (виробники, постачальники, транспортні засоби), що не пройшли державної реєстрації або не отримали експлуатаційного дозволу відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Косьмінська Г.П.

8.                Не допускати на виробництво персонал, який має протипоказання щодо поводження з харчовими продуктами (не пройшов медичний огляд у порядку, визначеному наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23 липня 2002 року № 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 08 серпня 2002 року за № 639/6927, та навчання з питань гігієни персоналу та гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів відповідно до статті 48 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та/або не має відповідних підтверджуючих документів).

Косьмінська Г.П., адміністрація

                                                                 Постійно.

 

Навчально-матеріальна база гімназії сприяє фізичному розвитку здобувачів освіти: спортивний майданчик та спортивна кімната.

Кожного дня учні відвідують  спортивний клуб гри в настільний теніс. Учні є учасниками гімназіади з настільного тенісу та шашків серед гімназій та ліцеїв Іванівської ТГ.

Під час перерв є можливість займатись тенісом.

Значна увага була приділена екологічній просвіті з врахуванням 17 цілей сталого розвитку, а саме привчати дітей до зменшення використання пластику та поліетилену у щоденному житті, бережливого ставлення до витрачання води, електроенергії, привчати сортувати сміття. Основні завдання закладу освіти в галузі сталого розвитку полягають у: подальшому вдосконаленні базової освіти; переорієнтації освіти на реалізацію сталого розвитку; підвищенні поінформованості суспільства про стан довкілля та усвідомленні власної ролі кожного члена суспільства щодо можливостей з його вдосконалення; усвідомленні широкою громадськістю принципів і перспектив реалізації сталого розвитку; проведенні профорієнтації, спрямованої на вибір професій, які забезпечать сталий розвиток. Протягом року організовано екологічні акції до дня Довкілля, Дня землі та інші. В рамках акції «За чисте довкілля» техперсоналом закладу було прибрано територію гімназії, побілено огорожу та дерева, проведено обрізку дерев саду та декоративних насаджень, постійно доглядаються квітники.          

В гімназії с.Іванопіль учнівське самоврядування та учитель біології Кліменчук А.П. в рамках екологічного проєкту створили презентацію  виконаних робіт на території закладу:

прибирання території;

очищення від сухих гілок шкільного саду;

прибирання території біля шкільної котельні;

фарбування шкільного паркану та дерев(наказ № 97 від 22.05.2023).

Участь в акції «Посади квітник тюльпанів біля школи».

Розвитку закладу освіти сприяє вдосконалення інформаційного простору.

Безпечна школа. Попередження булінгу.

Безпечне освітнє середовище забезпечує: наявність безпечних умов навчання та праці комфортну міжособистісну взаємодію, сприяючи емоційному благополуччю учнів, педагогів та батьків відсутність будь-яких проявів насильства та наявність достатніх ресурсів для їх запобігання дотримання прав і норм фізичної, психологічної, інформаційної та соціальної безпеки кожного учасника освітнього процесу. Проведене опитування показало, що здобувачі освіти толерантно ставляться один до одного, не зафіксовано випадків боулінгу, а непорозуміння, які траплялися швидко вирішувались мирним шляхом. Розміщено стенди щодо попередження булінгу, які містять інформацію і для батьків, учнів та вчителів. На сайті закладу освіти розміщені інформаційні матеріали щодо виявлення випадків булінгу, зразок заяви, План заходів щодо попередження булінгу та насильства. Наказом по гімназії с.Іванопіль від 01.09.2022 р. № 174 призначено відповідальними особами з питань протидії булінгу у закладі на 2022 – 2023 навчальний рік  заступника директора з навчально-виховної роботи Маслову Т.В. та педагога-організатора Лівчука І.В. Створено постійно діючу комісію з виявлення фактів булінгу та реагування на них у складі:

- директора – Дехтярьова Н.Л. - голова комісії;

-  заступника директора з навчально-виховної роботи – Маслова Т.В. - заступника голови комісії;

педагога-організатора – Лівчука І.В.;

голови МО класних керівників – Вощинчук Т.С.;

- класного керівника классу 7 класу – Сіваченко Л.В.

Додаток 1

до наказу гімназії с.Іванопіль

від 01.09.2022 № 174

 

План заходів для запобігання булінгу та будь – яким іншим проявам насилля в навчальному закладі на  2022 – 2023 н.р.

№ з.п.

Заходи

Дата

Відповідальні

Примітки

І. Створення безпечного освітнього середовища:

 

1. Безпечний фізичний простір:

 

1.1. Забезпечити вільний доступ до навчального закладу для усіх учасників освітнього процесу без дискримінації через фізичні можливості.

Постійно

Адміністрація

 
 

1.2. Забезпечити виклик чергового адміністратора у вестибюль закладу для вирішення актуальних проблем учасників освітнього процесу без дискримінації через фізичні можливості.

Постійно

Черговий учитель

 
 

1.3. Організувати постійне спостереження за поведінкою учнів під час перерв.

Постійно

Класні керівники, черговий вчитель, асистент вчителя

 

2. Безпечне психологічно-емоційне середовище. З метою виявлення основних чинників, що негативно впливають на психологічний комфорт та безпеку у закладі.

 

2.1. Постійно аналізувати звернення, що надходять до керівника закладу  щодо проявів булінгу.

Постійно

Адміністрація

 

 

2.2. Провести дослідження серед учнів закладу за анкетою «Стоп булінг».

Жовтень, квітень

Класні керівники

 

 

2.3. Поповнити інформаційний куточок з методичною літературою, інформацією про телефон довіри, даними про адреси психологічних центрів допомоги, інших фахівців для педагогів.

Жовтень

Заступник директора з НВР, бібліотекар

 

 

2.4. Організувати проведення інформаційно-просвітницьких заходів з учнями: - Флеш – моб «Зупинимо булінг разом!» учні 5-8 класів. - Година відвертого спілкування «Протидія булінгу. Відповідальність»

Протягом року

Педагог-організатор, класні керівники

 

 

2.5. Класним керівникам передбачити в планах виховної роботи проведення заходів, спрямованих на попередження проявів булінгу в учнівському середовищі.

Постійно

Класні керівники

 

 

3. На нарадах при директорові розглядати питання профілактики правопорушень, запобігання та протидії булінгу в учнівському середовищі, стану профілактичної та індивідуальної роботи з дітьми, які потребують особливої педагогічної уваги.

Постійно

Адміністрація

 

ІІ. Навчання педагогів:

 

 

1. Розглянути на засіданнях методичних об’єднань класних керівників питання:

-створення в гімназії безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

Вересень

Голова МО класних керівників

 
 

2.Розмістити на сайті гімназії методичні рекомендації організації виховної роботи в закладі  на 2022 -2023н.р.

 Вересень

Заступник директора з НВР

 

ІІІ. Інформаційно-просвітницька робота з батьками:

 

 

1.Проводити опитування батьків з актуальних питань.

Постійно

Класні керівники

 
 

2.Ознайомити батьків учнів з нормативно-правовою базою щодо відповідальності за виховання дітей, прояви сімейного насильства та булінгу на загальношкільній батьківській конференції.

Вересень

Класні керівники

 

 

 

Педагогічні працівники пройшли онлайн-навчання з протидії булінгу та тренінги щодо створення толерантного середовища.

2. Система оцінювання:

Стратегічна ціль: СПРАВЕДЛИВЕ І ОБ’ЄКТИВНЕ ОЦІНЮВАННЯ.

Прагнемо, щоб здобувачі освіти та їхні батьки вважали, що оцінювання результатів навчання учнів у закладі освіти є справедливим і об’єктивним. Педагогічні працівники в усній формі, на сайті закладу, на інформаційних стендах у навчальних кабінетах та інших приміщеннях закладу знайомили учасників освітнього процесу з критеріями оцінювання. Система оцінювання в закладі освіти ґрунтується на компетентнісному підході. Учителі (75%) розробляють компетентнісні завдання для проведення оцінювання, застосовують формувальне оцінювання, що передбачає відстеження індивідуального поступу учня, практикують само та взаємооцінювання. Педагоги застосовують формувальне оцінювання: систематично відстежують та відображають розвиток, процеси навчання і результати навчання кожного учня, регулярно надають учням ефективний зворотний зв’язок щодо їхньої роботи (68%). Результати незалежного оцінювання, зовнішніх та внутрішніх моніторингів корелюємо із результатами підсумкового семестрового та річного оцінювання.

Упровадження педагогіки партнерства, компетентнісного й інтегративного підходів в освітній процес передбачає активне включення дітей в організацію навчання. Компетентнісне навчання вимагає нових підходів до оцінювання. Орієнтирами для спостереження та оцінювання є вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей учнів.

Навчальні досягнення здобувачів у 1-4 класах підлягають вербальному, формувальному оцінюванню, та рівневому оцінюванню.

Основними видами оцінювання здобувачів освіти є вхідний контроль (проведено у вересні), поточне та підсумкове (тематичне, семестрове, річне). В цьому навчальному році в зв’язку з воєнним часом всі здобувачі освіти були звільнені від ДПА.

У  гімназії с. Іванопіль використовується поточний контроль шляхом виконання різних видів завдань, передбачених навчальною програмою, у тому числі для самостійної та індивідуальної роботи здобувачів освіти протягом семестру. Поточний контроль здійснюється під час проведення практичних та лабораторних занять, а також за результатами перевірки контрольних, самостійних робіт, індивідуальних завдань тощо.

Стратегічна ціль: ЕФЕКТИВНИЙ ВНУТРІШНІЙ МОНІТОРИНГ.

Здійснення внутрішнього моніторингу для дослідження стану і результатів навчання здобувачів освіти здійснюватиметься відповідно розробленого Положення про внутрішній моніторинг. Систематично (згідно графіків) проводяться моніторинги результатів навчання здобувачів освіти з усіх навчальних предметів (курсів) освітніх галузей згідно перспективного плану. За результатами моніторингів здійснюється  аналіз результатів навчання здобувачів освіти, визначаються чинники впливу на отриманий результат, приймаються рішення щодо їх коригування. Ефективність застосованих заходів регулярно оцінюється на всіх рівнях управління освітніми процесами.

Критеріії оцінювання, система оцінювання навчальних досягнень вдосконалюються, впроваджується формувальне оцінювання в 5-9 класах, враховується індивідуальний поступ учня,  здобувачі знань залучаються до розроблення критеріїв, самооцінювання та взаємооцінювання.

Адміністрація закладу освіти здійснює моніторинги шляхом: проведення вхідного контролю знань здобувачів освіти 5-9-х класів (діагностичні контрольні роботи) на початку навчального року з предметів інваріантної складової навчального плану: українська мова, математика за питаннями з відкритою формою відповіді, інші предмети, вхідне тестування; адміністративні контрольні роботи за підсумками освітньої діяльності у семестрах, навчальному році; моніторинги (тестування ) з предметів, які викладають вчителі, що атестуються.

 

РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ:

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

7-9 класів за 2022-2023 н.р.

з геометрії

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

-

-

1

1

2

-

-

2

-

1

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

14,3

14,3

28,6

-

-

28,6

-

14,3

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

-

1

4

3

2

-

2

1

-

-

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

7,7

30,8

 

23,1

15,4

-

15,4

7,7

-

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

1

3

2

1

-

1

1

-

-

3

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

8,3

24,9

16,6

8,3

-

8,3

8,3

-

-

24,9

-

-

Всього

(по школі)

32

32

1

4

7

5

4

1

3

3

-

4

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

3,1

12,5

21,9

15,6

12,5

3,1

9,4

9,4

-

12,5

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

7-9 класів за 2022-2023 н.р.

з хімії

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

-

-

1

-

1

1

1

1

1

1

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

14,3

-

14,3

14,3

14,3

14,3

14,3

14,3

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

-

1

3

2

2

3

2

-

-

-

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

7,7

23,1

15,4

15,4

23,1

15,4

-

-

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

1

4

1

1

-

-

-

2

-

3

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

8,3

33,3

8,3

8,3

-

-

-

16,7

-

25

-

-

Всього

(по школі)

32

32

1

5

5

3

3

4

3

3

1

4

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

3,1

15,6

15,6

9,4

9,4

12,5

9,4

9,4

3,1

12,5

-

-

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

7-9 класів за 2022-2023 н.р.

з фізики

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

-

-

1

-

2

1

-

1

1

1

-

 

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

14,3

-

28,5

14,3

-

14,3

14,3

14,3

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

-

-

3

4

2

-

3

1

-

-

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

23,1

30,7

15,4

-

23,1

7,7

-

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

-

1

5

1

1

-

-

1

-

3

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

8,3

41,8

8,3

8,3

-

-

8,3

-

25

-

-

Всього

(по школі)

32

32

-

1

9

5

5

1

3

3

1

4

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

3.1

28,2

15,6

15,6

3,1

9,4

9,4

3,1

12,5

-

-

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-7 класів за 2022-2023 н.р.

польської мови

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

 

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

інклюзія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

8

8

-

-

1

-

-

2

2

-

1

1

-

 

1

Всього

(у %)

100

100

-

-

12,5

-

-

25

25

-

12,5

12,5

-

-

12,5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

11

11

-

-

1

-

1

2

2

-

-

2

3

-

-

Всього

(у %)

100

100

-

-

9,1

-

9,1

18,2

18,2

-

-

18,2

27,3

 

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

-

-

-

1

-

-

3

-

1

-

2

-

-

Всього

(у %)

100

100

-

-

-

14,3

-

-

42,9

-

14,3

-

28,6

 

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

-

-

1

1

1

4

3

2

1

-

-

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

7,7

7,7

7,7

30,8

23,1

15,4

7,7

-

-

 

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

1

2

3

-

-

-

1

-

1

1

3

-

-

Всього

(у %)

100

100

8,3

16,6

24,9

-

-

-

8,3

-

8,3

8,3

24,9

-

-

 

 

Всього

(по школі)

51

51

1

2

6

2

2

8

11

2

4

4

8

-

1

Всього

(у %)

100

100

1,9

3,8

11,4

3,8

3,8

15,2

20,9

3,8

7,6

7,6

15,2

-

1,9

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з англійської мови

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

інклюзія

Бали

 

За спис-ком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

8

8

1

-

1

-

-

-

2

3

-

-

1

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

12,5

-

12,5

-

-

-

25

37,5

-

-

12,5

-

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

11

11

 

-

-

1

1

2

-

2

-

-

3

2

-

Всього

(у %)

100%

100%

 

-

-

9,1

9,1

18,2

-

18,2

-

-

27,2

18,2

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

 

-

-

1

-

1

-

2

1

-

2

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

 

-

-

14,3

-

14,3

-

28,5

14,3

-

28,6

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

 

-

-

1

3

3

3

-

2

1

-

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

 

-

-

7,7

23,1

23,1

23,1

-

15,3

7,7

-

-

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

 

1

-

1

-

1

-

-

2

-

2

1

-

Всього

(у %)

100%

100%

 

8,3

-

8,3

-

8,3

-

-

16,6

-

16,6

8,3

-

Всього

(по школі)

51

51

1

1

5

4

4

7

5

7

5

1

8

3

-

Всього

(у %)

100%

100%

1,9

1,9

10

7,7

7,7

13,3

10

13,3

10

1,9

16,4

5,9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з основ здоров׳я

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

інклюзія

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

8

8

1

-

-

-

-

-

-

-

1

4

2

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

12,5

-

-

-

-

-

-

-

12,5

50

25

-

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

11

11

-

-

-

-

-

-

-

2

1

2

2

4

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

18,2

9,1

18,2

18,2

36,3

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

4

2

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

-

-

14,3

57,1

28,6

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

-

-

-

-

-

-

1

1

-

8

2

1

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

-

-

-

7,7

7,7

-

61,5

15,4

7,7

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

-

-

-

3

1

-

-

1

1

2

1

3

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

25,1

8,3

-

-

8,3

8,3

16,6

8,3

25,1

-

Всього

(по школі)

51

51

1

-

-

3

1

-

1

4

3

17

11

10

-

Всього

(у %)

100%

100%

1,9

-

-

5,7

1,9

-

1,9

7,6

5,7

35,4

20,9

19

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з інформатики

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

інклюзія

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

8

8

1

-

-

1

-

-

-

-

1

-

3

2

-

Всього

(у %)

с

100%

12,5

-

-

12,5

-

-

-

-

12.5

-

37,5

25

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

11

11

-

-

-

1

-

-

-

-

1

1

3

5

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

9,1

-

-

-

-

9,1

9,1

27,3

45,4

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

-

-

-

-

-

1

-

-

  1

     -                                                                                                                                                                                                                  

  2                                                                                

3

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

-

-

14,3

-

-

14,3

-

28,6

42,9

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

-

-

-

-

-

-

-

1

2

2

7

1

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

7,7

15,4

15,4

53,8

7,7

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

-

-

1

3

-

1

-

-

2

1

-

2

2

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

8,3

25,3

-

8,3

-

-

16,6

8,3

-

16,6

16,6

Всього

(по школі)

51

51

1

-

1

5

-

2

-

1

7

4

15

13

2

Всього

(у %)

100%

100%

1,9

-

1,9

9,5

-

3,8

-

1,9

13,3

8,8

29,7

25,4

3,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з фізичної культури

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

Бали

інклюзія

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

8

8

-

-

-

-

-

-

-

-

1

6

-

-

1

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

-

12,5

75

-

-

12,5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

11

11

-

-

1

2

-

3

-

1

-

1

3

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

9,1

18,1

-

27,3

-

9,1

-

9,1

27,3

-

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

-

-

-

-

-

1

2

1

-

2

1

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

-

-

14,3

28,6

14,3

-

28,6

14,2

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

13

13

-

-

-

1

1

-

1

1

2

2

4

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

-

-

7,7

7,7

-

7,76

7,7

15,4

15,4

30,7

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

12

12

-

2

2

1

-

-

1

1

-

6

-

-

-

Всього

(у %)

100%

100%

-

16,7

16,7

8,3

-

-

8,3

8,3

-

50

-

-

-

 

 

Всього

(по школі)

51

51

-

2

3

4

1

4

4

4

3

17

8

-

1

Всього

(у %)

100%

100%

-

3,9

5,9

7,8

2

7,8

7,8

7,8

5,9

33,4

15,7

-

2

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з природознавства і біології

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

інклюзія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

-

1

-

-

-

2

2

2

-

-

-

Всього

(у %)

12,5

100%

100%

-

-

12,5

-

-

-

25

25

25

-

-

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

8

8

-

-

-

1

-

6

1

-

1

5

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

9,1

-

27,2

9,1

-

9,1

45,5

-

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

-

-

1

-

-

4

1

1

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

14,3

-

-

57,1

14,3

14,3

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

-

-

1

-

2

4

2

2

2

-

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

7,7

-

15,4

30,7

15,4

15,4

15,4

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

4

4

1

3

2

-

-

1

-

2

-

3

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

8,3

24,9

16,8

-

-

8,3

-

16,8

-

24,9

-

-

 

Всього

(по школі)

1

51

51

1

3

4

1

3

8

5

10

6

9

-

-

Всього

(у %)

1,9

100%

100%

1,9

5,8

7,7

1,9

5,8

17

9,5

19

11,5

18

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з трудового навчання, технологій

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

інклюзія

К-сть учнів

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

-

-

-

-

-

-

-

1

4

2

-

Всього

(у %)

12,5

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

-

21,5

50

25

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

-

-

-

-

-

-

-

-

3

3

5

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

-

27,3

27,3

45,4

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4

3

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

-

-

57,1

42,9

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

-

-

-

-

-

-

2

9

2

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

-

15,4

69,2

15,4

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

-

-

3

1

-

-

-

1

-

4

3

 

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

24,9

8,3

-

-

-

8,3

-

33,6

24,9

-

 

Всього

(по школі)

1

51

51

-

-

3

1

-

-

-

1

6

24

15

-

Всього

(у %)

2

100%

100%

-

-

5,8

2

-

-

-

2

11,7

47,1

29,4

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з географії

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

-

-

-

1

-

3

1

1

-

5

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

9,1

-

27,3

9,1

9,1

=

45,4

-

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

-

-

1

-

2

2

-

2

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

14,3

-

28,6

28,6

-

28,5

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

12

-

-

1

-

2

3

4

1

2

-

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

7,7

-

15,4

23,1

30,7

7,7

15,4

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

1

-

5

-

-

1

-

2

-

3

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

8,3

-

4,5

-

-

8,3

-

16,7

-

25,2

-

-

 

Всього

(по школі)

 

43

43

1

-

6

1

3

7

7

6

2

10

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

2,3

-

14

2,3

7

16

16

14

4,6

23,8

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з всесвітньої історії

гімназії с.Іванопіль

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

-

-

-

1

1

2

1

1

-

5

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

9,1

9,1

18,2

9,1

9,1

-

45,4

-

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

-

1

-

-

2

2

-

2

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

14,3

-

-

28,6

28,6

-

28,5

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

1

1

4

-

3

3

1

-

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

7,7

7,7

30,7

-

23,1

23,1

7,7

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

1

3

2

-

1

-

1

1

-

2

1

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

8,3

25,1

16,7

-

8,3

0

8,3

8,3

-

16,7

8,3

-

 

Всього

(по школі)

 

43

43

1

3

3

3

6

2

7

7

1

9

1

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

2,3

7

7

7

14

4,6

16

16

2,3

21,5

2.3

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з історії України

гімназії с.Іванопіль

Класи

інклюзія

К-сть учнів

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

-

1

-

-

-

2

2

2

-

-

-

Всього

(у %)

12,5

100%

100%

-

-

12,5

-

-

-

25

25

25

-

-

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

-

1

-

1

1

2

1

1

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

14,3

-

14,3

14,3

28,5

14,3

14,3

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

-

3

1

4

2

2

-

-

1

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

23,1

7,7

30,8

15,3

15,3

-

-

7,7

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

1

2

3

-

1

-

-

2

-

2

1

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

8,3

16,7

25

-

8,3

-

-

16,7

-

16,7

8,3

-

 

Всього

(по школі)

1

40

40

1

2

4

4

2

5

5

8

3

3

2

-

Всього

(у %)

2,5

100%

100%

2,5

5

10

10

5

12,5

12,5

20

7,5

7,5

5

-

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

                                                      з  мистецтва

         гімназії с.Іванопіль

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

-

-

-

-

1

-

-

5

7

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

-

-

7,7

-

-

38,5

53,8

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

-

1

3

-

2

-

-

-

-

1

5

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

8,3

25

-

16,7

-

-

-

-

8,3

41,7

-

 

Всього

(по школі)

 

25

25

-

1

3

-

2

-

1

-

-

2

12

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

4

12

-

8

-

4

-

-

24

48

-

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з музичного мистецтва

гімназії с.Іванопіль

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

-

-

-

-

1

-

1

1

2

2

-

Всього

(у %)

12,5

100%

100%

-

-

-

-

-

12,5

-

12,5

12,5

25

25

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

-

-

-

-

-

 

1

1

3

-

5

1

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

-

-

9,1

9,1

27,3

-

45,5

9,1

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

 

-

-

-

-

-

-

-

-

1

2

3

1

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

-

-

-

-

14,3

28,7

42,9

14,3

 

Всього

(по школі)

1

26

26

-

-

-

-

-

1

1

2

5

4

10

2

Всього

(у %)

3,9

100%

100%

-

-

-

-

-

3,8

3,8

7,7

19,2

15,4

38,5

7,7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з математики (алгебри)

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

-

1

1

-

1

2

2

-

-

-

-

Всього

(у %)

12,5

100

100

-

-

12,5

12.5

-

12,5

25

25

-

-

-

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

-

-

3

-

2

-

-

1

1

4

-

-

Всього

(у %)

 

100

100

-

-

27,3

-

18,2

-

-

9,1

9,1

36,4

-

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

2

1

1

-

1

-

1

1

-

-

Всього

(у %)

 

100

100

-

-

28,6

14,3

14,3

-

14,3

-

14,3

14,3

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

3

3

2

1

-

4

-

-

-

-

-

Всього

(у %)

 

100

100

-

23,1

23,1

15,4

7,7

-

30,8

-

-

3

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

-

4

2

1

-

1

1

-

-

1

-

-

Всього

(у %)

 

100

100

-

33,3

16,6

8,4

-

8,4

8,4

-

-

24,9

-

-

 

Всього

(по школі)

1

51

51

-

7

11

5

4

2

8

3

2

8

-

-

Всього

(у %)

1,9

100

100

-

13,8

21,6

9,8

7,8

3,9

15,7

5,9

3,9

15,7

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з української мови

гімназії с.Іванопіль

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

-

1

1

1

1

2

1

-

-

-

-

Всього

(у %)

12,5

100%

100%

-

-

12,5

12.5

12,5

12,5

25

12.5

-

-

-

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

-

-

-

2

3

-

-

1

-

5

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

18,2

27,3

-

-

9,1

-

45,4

-

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

1

-

1

2

1

-

1

1

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

14,3

-

14,3

28,5

14,3

-

14,3

14,3

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

1

4

1

3

3

1

-

-

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

 

 

7,7

30,7

7,7

23,1

23,1

7,7

-

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

1

2

3

1

-

1

1

-

-

3

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

8,3

17

24,9

8,3

-

8,3

8,3

-

-

24,9

-

-

 

Всього

(по школі)

1

51

51

1

2

6

8

6

7

7

3

1

9

-

-

Всього

(у %)

1,9

100%

100%

1,9

3,9

11,8

15,7

11,8

13,8

13,8

5,9

1,9

17,6

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з української літератури

гімназії с.Іванопіль

Класи

 

К-сть учнів

Бали

 

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

-

1

-

1

-

2

3

-

-

-

-

Всього

(у %)

12,5

100%

100%

-

-

12,5

-

12,5

-

25

37.5

-

-

-

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

_

-

-

-

1

4

-

-

1

3

2

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

-

9,1

36,3

-

-

27,3

27,3

18,2

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

1

-

-

1

1

2

-

2

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

14,3

-

-

14,3

14,3

28,5

-

28,6

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

1

4

-

-

2

3

3

-

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

7,7

30,7

-

-

15,4

23,1

23,1

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

1

3

2

-

-

1

-

1

1

3

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

8,3

24,9

17

-

-

8,3

-

8,3

8,3

24,9

-

-

 

Всього

(по школі)

1

51

51

1

3

5

4

2

6

5

9

5

8

2

-

Всього

(у %)

1,9

100%

100%

1,9

5,7

9,5

8,8

3.8

11,4

9,5

18

9,5

16,2

3,8

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з зарубіжної літератури

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

інклюзія

К-сть учнів

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

1

8

8

-

1

1

-

-

-

-

-

-

3

2

 

Всього

(у %)

12,5

100%

100%

-

12,5

12,5

-

-

-

-

-

-

37.5

25

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

11

11

 

-

-

1

-

3

1

-

1

-

5

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

9,1

-

27,2

9,1

-

9,1

-

45.5

-

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

7

7

-

-

1

-

-

-

2

2

1

1

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

14,3

-

-

-

28,6

28,6

14,3

14,3

-

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

13

13

-

-

-

4

1

3

1

1

3

-

-

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

-

-

-

30,8

7,7

23,1

7,7

7,7

23,1

-

-

-

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

12

12

1

2

3

-

1

1

-

1

-

2

1

-

Всього

(у %)

 

100%

100%

8,3

16,7

25

-

8,3

8,3

-

8,3

-

16,7

8,3

-

 

Всього

(по школі)

1

51

51

1

3

6

4

5

5

3

5

4

11

3

-

Всього

(у %)

2

100%

100%

2

5,9

11,8

7,8

9,8

9,8

5,9

9,8

7,8

21,6

5,9

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДІАГНОСТИКА НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

5-9 класів за 2022-2023 н.р.

з образотворчого мистецтва

гімназії с.Іванопіль

 

Класи

К-сть учнів

інклюзія

Бали

 

За списком

За рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

8

8

1

-

-

-

-

-

1

-

1

1

2

2

-

Всього

(у %)

100%

100%

12,5

-

-

-

-

-

12,5

-

12,5

12,5

25

25

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

11

11

 

-

-

1

-

-

-

-

1

-

2

3

4

Всього

(у %)

100%

100%

 

-

-

9,1

-

-

-

-

9,1

-

18,2

27,3

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

7

7

 

-

-

-

-

-

-

1

-

1

3

1

1

Всього

(у %)

100%

100%

 

-

-

-

-

-

-

14,3

-

14,3

42,8

14,3

14,3

Всього

(по школі)

26

26

1

-

-

1

-

-

1

1

2

2

7

6

5

Всього

(у %)

100%

100%

3,9

-

-

3,9

-

-

3,9

3.9

7,8

7,8

26,9

23,1

19,2

 

 

 

Стратегічна ціль: ВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ДО НАВЧАННЯ.

Заклад освіти сприяє формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до навчання: діє учнівське самоврядування, учні займаються волонтерством: Учителі дають учням доручення, іноді делегують повноваження.

Значна увага приділена профорієнтаційній роботі – головному мотиватору навчальної діяльності.  Впроваджуватиметься принцип природовідповідності в навчанні. Під час навчання вчителі створюють ситуацію успіху, надають можливість вибору (рівня навчальних завдань, напрямів навчальної діяльності).

За результатами опитування учні отримують необхідну підтримку та допомогу в навчальній діяльності в різних формах - консультації, індивідуальні завдання, допомога у підготовці до участі в учнівських олімпіадах. Організовується День самоврядування.

  Застосовується дистанційна та змішана форми навчання. Значної уваги було приділено вихованню відповідальності за результати навчальної діяльності учнів.

 

Стратегічна ціль. НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ.

Розвитку ключової компетентності «Навчання впродовж життя» сприяє залучення старшокласників до дистанційного навчання. Здобувачі знань залучені до мережевої освіти з проблем «Права людини», «Академічна доброчесність» та інші.

 Стратегічна ціль. ЯКІСТЬ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ.

Якості природничо-математичної освіти сприяє STEM-підхід в організації навчальної діяльності та позакласній роботі. Було впроваджені Дні науки (8-9 кл.). Організовуються майстер-класи вчителів, які успішно здійснюють STEM-підхід. Участь учнів 6 – 9 класів у І та ІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад.

Стратегічна ціль. АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ.

Здобувачі знань та педагогічні працівники діють на засадах академічної доброчесності. Впроваджено Шкільний кодекс доброчесності, організовано Тижні доброчесності, антикорупційні уроки.

Відповідно до наказу по гімназії с.Іванопіль від 25.11.2022 р. № 244 «Про проведення Тижня доброчесності». Протягом тижня в усіх класах пройшли цікаві та пізнавальні виховні заходи: «Твори добро завжди і всюди» (1 клас, класний керівник Олійник К.В.), «Магічний урок доброчесності» (2 клас, класний керівник Білозор Ю.Б.), «Я обираю чесність» (3 клас, класний керівник Маслова Т.В.), «Що таке корупція?» (4 клас, класний керівник Кацал С.Б.), «Доброчесність у нашому житті» (5 клас, класний керівник Яцик Т.М.), «Доброчесність і справедливість – дорожчі за золото» (6 клас, класний керівник Сіваченко Л.В.), «Доброчесність у навчанні», «Про добро»,   (7 клас, класний керівник Вощинчук Т.С.), «Добро починається з тебе», «Сім кольорів щастя і добра»,   (8 клас, класний керівник Лівчук І.В.),  «Конфлікт інтересів», «Добро й чесність – головні норми людяності» (9 клас, класний керівник Кусий С.А.). Учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у них, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті. 

Подорож у світ доброчесності була цікавою і корисною для учнів. Різноманітні завдання, ігри , бесіди, пізнавальні розповіді , дискусії – все це допомогло здобувачам освіти засвоїти , що треба дотримуватися правил, навіть коли тебе ніхто не бачить і бути чесним, у першу чергу, перед самим собою.

Доброчесність – це фундамент якісної освіти та успішного школяра. Тож будьмо доброчесними!

 

 

3.ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Стратегічна ціль: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ДЕРЖАВНИХ СТАНДАРТІВ – ЯКІСТЬ ОСВІТИ. ЗАДОВОЛЕННЯ ОСВІТНІХ ПОТРЕБ.        

Головне завдання вчителя – забезпечити рівень навчальних досягнень і розвитку компетентностей на рівні Державних стандартів, безумовне виконання навчальних програм та планів. Основними умовами успішного досягнення базової компетентності учнями школи ми вважаємо:

Підвищення ефективності уроку як основної можливості діалогу учня та вчителя; розвиток системи позаурочних форм освітньої діяльності, зорієнтованих на пошуковий, дослідницький, проблемний характер засвоєння змісту освіти;

 Ріст професійної майстерності педагогічних кадрів; орієнтацію педагогів на особисті досягнення учнів в освітній взаємодії;

Забезпечення принципів відкритості й комфортності освіти в усіх її аспектах; комплексний супровід педагогами освітнього та професійного вибору школярів.

Стратегічна ціль:  РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ НУШ.

Робота педагогічного колективу буде спрямована на забезпечення виконання навчальних програм і вимог Державних стандартів освіти. Заклад на якісному рівні задовольнятиме запити учасників освітнього процесу, втілюватиме Концепцію нової української школи.

Забезпечення виконання Державних стандартів – якість освіти. Задоволення освітніх потреб. Реалізація Концепції НУШ.

Робота педагогічного колективу була спрямована на забезпечення виконання навчальних програм і вимог Державних стандартів освіти. Заклад на якісному рівні задовольняє запити учасників освітнього процесу, про що свідчать опитування учасників освітнього процесу. Якісний показник визначається за відсотком учнів, які мають достатній та високий (7-12 балів) рівень знань.

Якісний показник по предметах у 2023 році:

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

ЯКІСНИЙ ПОКАЗНИК 2021, 2022 та 2023 роки (порівняння)

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Головний колегіальний орган – педагогічна рада – працювала протягом навчального року над питанням забезпечення внутрішньої системи якості освіти. На засіданнях педради розглядалися питання розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, вдосконалення, ефективної діяльності закладу освіти, а саме:

«Освіта України-30 без бар’єрів: вектори якості та успіху»

 31.08.2022 № 1

  1. Про вибір секретаря педагогічної ради.
  2. Про підсумки діяльності навчального закладу у 2021/2022 навчальному році та завдання педагогічного колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році.     
  3. Про організацію освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році та підготовку закладу в умовах правового режиму воєнного стану.
    1. Про вибір форми здобуття загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році та вибір формату навчання в умовах правового режиму воєнного стану, затвердження  структури та тривалості навчального тижня.
    2. Про затвердження Алгоритму дій педагогічних працівників при сигналі «Повітряна тривога»
  4. Про організований початок  2022/2023 н.р.:                                                            
  • погодження Річного плану роботи гімназії;
  • погодження Положення про педагогічну раду школи;
  • погодження Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в ;
  • погодження Стратегії розвитку закладу;
  • погодження освітньої програми  гімназії с. Іванопіль   на 2022/2023 навчальний рік.  Погодження навчальних планів.    
  • погодження модулів навчальних програм, що розроблені на основі модельних навчальних програм: фізична культура, трудове навчання, погодження Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти;
  • погодження Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти;
  • погодження Положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами;

 

  1. Про особливості оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу

 

  1. Про організацію інклюзивного навчання у 2022/2023 н.р.
  2. Про оцінювання факультативів
  3. Про організацію чергування адміністрації, вчителів та учнів у 2022/2023 навчальному році.
  4. Про порядок проведення навчальних екскурсій у 1-4 класах та навчальної практики у 5-8-х класах.   
  5. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради

                                                                              

26.10.2022      № 2

16. Про затвердження Положення «Про порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників гімназії с. Іванопіль»

17. Реалізація ключових компетентностей та наскрізних змістовних ліній в освітньому процесі як основа для успішної соціалізації учня – особистості, громадянина України, майбутнього фахівця.

18. Про визнання результатів підвищення кваліфікації вчителів у 2022 році та затвердження Плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників гімназії с.Іванопіль на 2023 рік.

02.12.2022 р. № 3

 

19. Про погодження Положення про архівний підрозділ гімназії с.Іванопіль.

20. Про погодження «Положення про комісію з проведення експертизи цінності документів гімназії с.Іванопіль.

11.01.2023р. № 4

21. Корпоративна культура освітнього закладу та корпоративна культура педагога як генератор підвищення якості освіти.

22.Про підсумки навчально-виховної роботи за І семестр 2022 – 2023 н.р.

23. Про підсумки роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності, санітарно- гігієнічних норм, протипожежної безпеки,  підсумки профілактичної роботи з питань запобігання всім видам дитячого травматизму під час навчально-виховного процесу в гімназії та виконання наказів із цих питань за 2022 рік

24. Про стан ведення шкільної документації за І семестр 2022 – 2023 н.р.

25. Про хід атестації педагогічних працівників у 2022 – 2023 н.р.

Підвищення фахової майстерності вчителів.

26. Про формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу та мобінгу в Новій українській школі.

27. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів  з історії в 5 – 9 класах.

29. Про стан адаптації учнів 1, 5 класів у 2022/2023  н.р.  

30. Про стан роботи педагогічного колективу щодо забезпечення безпеки життєдіяльності учні в умовах військового стану.                                                               32. 31.Про вибір предмета в 9 класі ДПА.                      

32. Про виконання рішень попередніх педрад.

26.01.2023р. № 5

33. Про постановку на внутрішкільний облік учня 9 класу Парфенюка Артура.

27.02.2023р. № 6

34. Про вибір і замовлення підручників для учнів 1 класу і педагогічних працівників.

15.03.2023р. № 7

35. Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів 4 і 9 класів.

24.03.2023р. № 8

36. Про вибір і замовлення підручників для учнів 6 класу і педагогічних працівників.

37. Створення комісії з підготовки річного плану роботи та освітньої програми.

38. Про затвердження Стратегії розвитку фізичного виховання учнів закладу на 2023/2024 роки.

39.Про забезпечення вільного володіння державною мовою, здатності спілкуватися рідною та іноземними мовами на уроках та позакласній діяльності учнів.

17.04.2023р. № 9

40. Про дистанційну форму навчання 18.04.2023 р.

31.05.2023р. № 10

41. Про переведення учнів 1 – 4 класів до наступного класу.

42. Про переведення учнів 5 – 8 класів до наступного класу та нагородження Похвальними листами.

08.06.2023р. № 11

43. Про випуск учнів 9 класу.

 

 

87% батьків і здобувачів знань позитивно оцінюють рівень якості освіти. Освіта це не лише оцінки. Це і створене освітнє середовище, і оцінювання учнів на основі чітких критеріїв, педагогічна діяльність працівників, управлінські процеси.

Педагогічний колектив втілює Концепцію нової української школи.  З 2020 по 2023 триває третя  фаза впровадження НУШ. Створено відповідне освітнє середовище в 1-5 класах НУШ.  Придбано дидактичні матеріали, парти, ноутбук, принтер, телевізор. Вчителі, які працюють в 1-5 класах, та адміністрація закладу  пройшли відповідну професійну підготовку. Питання щодо результатів роботи початкової школи та 5 класу за новими освітніми стандартами розглядалося на нарадах при директору, засіданнях педагогічної ради. Впроваджується формувальне оцінювання навчальних досягнень здобувачів знань.

Основними умовами успішного досягнення базової компетентності учнями закладу освіти ми вважаємо: підвищення ефективності уроку як основної можливості діалогу учня та вчителя; розвиток системи позаурочних форм освітньої діяльності, зорієнтованих на пошуковий, дослідницький, проблемний характер засвоєння змісту освіти; ріст професійної майстерності педагогічних кадрів; орієнтацію педагогів на особисті досягнення учнів в освітній взаємодії; забезпечення принципів відкритості й комфортності освіти в усіх її аспектах; комплексний супровід педагогами освітнього та професійного вибору школярів.

Протягом навчального року педагогічний колектив працював над  створенням єдиного інформаційно-освітнього простору, що дозволяє організувати ефективне дистанційне навчання, застосовувати в освітньому процесі нові ІКТ. В цей період вчителями і учнями зроблено значний крок вперед щодо дистанційної взаємодії через протиепідемічні обмеження та воєнний стан. 

Протягом року проводилось опитування учасників освітнього процесу.

Проведено опитування педпрацівників за допомогою Googl-форм. Результати опитування показали, що 87% вчителів використовують електронну пошту, використовують цифрові енциклопедії – 73%, ; інтернет-форуми іноді використовують 60%, часто – 20%; спілкуються в соціальних мережах часто – 100%, іноді –100% використовують текстовий редактор; 73% часто використовує табличний процесор, можуть створювати презентації 100% вчителів; часто використовують хмарні сервіси 84%, працюють із Googl-диском 84% іноді, створили і працюють із Googl-класом  – 100%, створюють відеозустрічі- 100%.

З метою проведення самооцінювання діяльності педагогічних працівників закладу освіти та управлінської діяльності, в грудні 2022- березні 2023 н. р. Було проведено моніторинг якості освітніх та управлінських процесів. Було проаналізовано вимоги щодо стратегії розвитку та планування діяльності закладу освіти, формування відносин довіри у колективі, прозорості, дотримання етичних норм. Вивчено стан кадрової політики та можливості професійного розвитку педагогів; порядок прийняття управлінських рішень, стан взаємодії з місцевою громадою, сформованість та забезпечення реалізації політики академічної доброчесності, функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

В процесі моніторингу переглянуто і проаналізовано реалізацію таких документів: Стратегії розвитку на 2017-2023 рр., Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, Положення про академічну доброчесність.

Проведено опитування учасників освітнього процесу, яке дало змогу зробити такі висновки:

  1. Результати опитування показали, що тематика для професійного зростання педагогічними працівниками обрана на найближчі 5 років різноманітна: Законодавче забезпечення освітнього процесу. Методичні аспекти викладання предмету. Форми організації освітнього процесу. Профілактика та прояви девіантної поведінки. Безпечне освітнє середовище. Формування у здобувачів освіти громадянських компетентностей. Використання ІКТ в освітній діяльності. Ділове українське мовлення.
  2. Вчителі підвищували кваліфікацію за такими формами: курси  ІПОПП. Семінари. Конференції. Вебінари. Тренінги.  Майстер-клас. Самоосвіта. Он-лайн курси.
  3. Відповідно опитування керівництво закладу освіти створило умови для постійного підвищення кваліфікації педагогів, їх атестації. Підвищувати професійну компетентність не заважає ніщо.
  4. Для розроблення календарно-тематичного планування вчителі використовують зразки, що пропонують фахові видання, розробки з Інтернет-сайтів  і блогів, рекомендації МОН, досвід колег, власний досвід.
  5. Вчителі надають здобувачам освіти всебічну підтримку в навчанні: розвивати в учнів впевненість у своїх здібностях, організовують процес розвитку компетентностей, консультують (у тому числі і батьків) при виконанні завдань, проводять додаткові занняття, індивідуальні заняття, застосовують у процесі навчання сучасні форми, використовують ІКТ, інтернет- ресурси, створюють наочність, готують до ДПА, створюють проекти, впроваджують творчі та пошукові завдання.
  6. Для оцінювання здобувачів освіти використовують поточне,   формувальне, самооцінювання, взаємооцінювання.
  7. Вчителі інформують про критерії оцінювання на початку навчального року, розміщують на сайті, інформують перед вивченням кожної теми, пояснюють індивідуально.
  8. Щоб запобігти випадкам порушень академічної доброчесності знайомлять здобувачів освіти з основами академічної доброчесності, проводять бесіди щодо дотримання академічної доброчесності, на уроках дають такі завдання,які унеможливлюють списування, використовують методичні розробки щодо формування академічної доброчесності, пояснюють її необхідність, розробляють диференційовані завдання, знайомлять здобувачів освіти з основами авторського права, брали участь у розробці Положення про академічну доброчесність, проводять бесіди, години спілкування щодо формування академічної доброчесності, навчають дітей бути самостійними та ініціативними, навіть помилкові відповіді є не провалом у навчанні, а стимулом до пізнання нового, розкривають значущість норм академічної доброчесності.
  9. Власний педагогічний досвід поширюють шляхом розміщення публікацій на сайті закладу, висвітлення на освітніх он-лайн платформах, виступають на конференціях, готують презентації на виставки, проводять майстер-класи, публікуються у фахових виданнях.
  10.  В закладі практикують мотиваційні заходи - об'єктивність оцінювання професійної діяльності, винагороди матеріальні та моральні.
  11.  Психологічний клімат у закладі освіти сприяє співпраці педагогів.
  12. Керівництво закладу освіти розробило, запропонувало для обговорення і доповнення всім учасникам освітнього процесу правила поведінки. У закладі освіти реагують на звернення про випадки булінгу. У закладі освіти проводять роботу з попередження булінгу.
  13.  Керівництво закладу відкрито для спілкування - педагоги співпрацюють і забезпечують зворотній зв’язок щодо їх співпраці. Керівництво враховує пропозиції щодо якості освітнього процесу та підтримує ініціативу педагогічних працівників щодо розвитку закладу освіти.

 

Здійснення педагогічним колективом закладу інноваційної діяльності:

  1. Нові форми організації навчально-виховної роботи у школі (інновації, дослідницька, експериментальна робота, прізвище вчителя, який вдало впроваджує інноваційні  технології і які саме)

 

  Вощинчук Тамара Степанівна працює на посаді вчителя англійської мови з 1984 року. За час роботи в даній школі досягла високого професіоналізму, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний вчитель, який сумлінно виконує свою роботу. Досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. Працює творчо, вміло поєднує індивідуальні та групові форми роботи, використовує дидактичні ігри, інтерактивні методи навчання та нетрадиційні форми занять. Уроки проводить цікаво, з використанням нестандартних форм (урок-казка, урок-подорож, урок-ділова гра). Працює над формуванням в учнів вдосконалення мовленнєвих навичок іноземною мовою, орієнтуватися в іноземному мовному середовищі з метою  розпізнання дійсності, удосконалює інтелектуальний розвиток учнів (логічне мислення і просторову уяву, пам’ять, увагу). Учитель сприяє розвитку творчих здібностей учнів. Розвиває на уроках уважність, кмітливість, велику увагу звертає на самостійну роботу творчого характеру, розробляє різнорівневі  завдання до уроків.

  Систематично впроваджує педагогічний досвід, надає практичну допомогу іншим учителям.

 

У 2022-2023 н.р. слід відзначити роботу вчителя української мови і літератури       Яцик Тетяни Миколаївни, яка працює над темою «Впровадження інтерактивних методів та розвиток критичного мислення на уроках української

мови та літератури».

  На уроках української мови і літератури вчитель використовує такі інтерактивні методи та прийоми: літературні диктанти, кросвордні диктанти,  «Займи позицію», «Мовний етикет», «Буктрейлер», «Колаж».

  Під керівництвом вчителя Яцик Т.М. учні 5-9 класів брали участь у мовознавчих та літературних конкурсах, у Всеукраїнському диктанті.

 Учні Яцик Т.М. взяли активну участь в Всеукраїнській мовознавчій грі «Соняшник».

Сиваченко Лариса Вікторівна – вчитель  історії, правознавства, географії та природознавства з досить великим досвідом роботи. У своїй практиці використовує різноманітні активні методи навчання. Здійснює індивідуальний підхід до учнів, залучає до активної практичної діяльності. Проводить нестандартні уроки з використанням інтерактивних форм навчання.

  Зайвей Наталія Василівна – вчитель  зарубіжної літератури. Працює над проблемою «Шляхи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури». Вчитель використовує сучасні інноваційні  освітні технології в своїй педагогічній діяльності: метод проєктів, роботу з навчальними комп’ютерними та мультимедійними програмами, дистанційні технології.

  У своїй   практиці використовує такі види уроків як урок-диспут, урок-семінар, урок-дослідження, урок-подорож. Також практикує проведення уроків з елементами рольової гри: урок-казка, урок-зустріч з героями літературного твору, урок-конкурс на кращого читця, урок-інтерв׳ю з автором твору.

  Вчителька вважає, що позакласна робота є важливим засобом зацікавлення учнів предметом, тому проводить таку роботу у тісній співпраці з бібліотекарем шкільної бібліотеки. Практикує такі форми роботи як літературні вечори, години спілкування, конференції, вікторини, вечори пам’яті.

 

  Лівчук Іван Васильович –педагог-організатор, вчитель музичного мистецтва і мистецтва. На уроках широко використовує між предметні зв’язки, поєднує акомпанемент на різних інструментах (баян, гітара, синтезатор). Для пояснення матеріалу використовує своє вміння малювати, що дітям дуже подобається і що сприяє наочному засвоєнню матеріалу. Його учні неодноразово займали призові місця на різних пісенних фестивалях. Участь у фестивалі вчительської та учнівської творчості «Проліски надії» та участь у конкурсі солістів-вокалістів «Зіркова мрія-2023»

 

  Кацал Славіна Броніславівна – вчителька початкових класів. В своїй роботі широко використовує спостереження, уроки-подорожі, театралізацію. Залучає учнів до колективної творчої роботи. Працює над формуванням в школярів творчого мислення, самостійності, активності. Залучає дітей до позакласної і позашкільної роботи, бере участь у шкільних святах і конкурсах, в благодійних акціях. Учень Кацал С.Б. став лауреатом конкурсу читців поезії Т.Шевченка – ІІ місце Віліжинський Тимофій

  Білозор Юлія Борисівна – вчитель початкових класів. Для зацікавлення учнів  різноманітні ігри: дидактичні, сюжетно-рольові, інсценізацію, уявні подорожі, моделювання ситуацій, колективну творчість.  Юлія Борисівна є чудовим хореографом. Її підопічні брали участь у районних конкурсах, за що Юлія Борисівна отримала Диплом ІІ ступеня за підготовку учнів. Також вчителька бере активну участь у позакласній та позашкільній роботі: це і участь у онлайн олімпіаді з української мови, акція «За чисте довкілля», «Зігрій захисника», читання віршів до дня соборності України, участь у конкурсі читців поезії Т.Шевченка, читання віршів до дня поезії .

  Олійник Катерина Володимирівна- вчителька початкових класів. В своїй педагогічній діяльності використовує різноманітний демонстраційний та роздатковий матеріал, застосовує інтерактивні ті інноваційні методи навчання, що активують навчальну діяльність дітей. Її учні ставали перможцями конкурсу читців поезії Т.Шевченка – І місце Тонкогласенко Іванна . Працює над виробленням і закріпленням у учнів навичок самостійної роботи, творчого підходу до виконання завдань, групової роботи. 

 

Стратегічна ціль: МЕТОДИЧНА РОБОТА  І КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

 

Протягом 2022-2023 рр. педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою «Формування соціально активної творчої особистості учня на засадах створення сприятливого освітнього середовища через реалізацію компетентнісного та діяльнісного підходів». Очікуванні результати - якісне впровадження завдань державної політики на рівні закладу щодо організації навчального процесу; організація системи підсумково-узагальнюючого методичного супроводу, атестаційного процесу вчителів та науково-дослідницький методичний супровід в міжатестаційний період по підвищенню рівня професійної компетентності вчителів; забезпечення розкриття творчого потенціалу педагогів та їх самореалізація у життєвому просторі; удосконалення системи компетентісно орієнтованого підходу засобами сучасних інноваційних педагогічних технологій та інформаційно-комунікаційних засобів навчання;  створення експериментальних методично-педагогічних майданчиків на основі шкільних методичних об’єднань щодо удосконалення фахової майстерності; створення банку Е-Портфоліо педагогів; створення віртуальних предметних кабінетів; продовження та удосконалення моніторингової діяльності щодо методичного супроводу роботи з обдарованими учнями в олімпіадах, конкурсній, проектній та іншій творчій діяльності.

Педагогічні працівники удосконалювали свою цифрову грамотність, досягли 100% володіння ІКТ для проведення дистанційного навчання.

 

Стратегічна ціль: ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ.

Педагогічні працівники постійно підвищують свій професійний рівень, використовуючи різноманітні форми підвищення кваліфікації, передачі педагогічного досвіду, а також самоосвіту. Педагогічні працівники беруть участь в освітніх проєктах, інноваційній і дослідно-експериментальній роботі, впроваджують нові форми і методи роботи в педагогічній діяльності, залучаються до експертної освітньої роботи.

Здобуття мережевої освіти;

Підвищення кваліфікації у онлайн режимі;

Використання під час уроків електронних засобів навчання;

Розміщення власних ресурсів на сайтах;

Створення тестів, дидактичних матеріалів для уроку.

Педагогічні працівники розробляють календарно-тематичне планування на засадах компетентнісного підходу, розробляють завдання на виявлення компетенцій, оцінюють набуті компетенції.

Педагогічні працівники здійснюють особисто-орієнтований підхід в навчальній діяльності, що ґрунтується на партнерських відносинах учасників освітнього процесу.

100% щорічно вчителі підвищують кваліфікацію відповідно Плану підвищення кваліфікації.

              Однією з форм підвищення кваліфікації є курсова перепідготовка, яка відбувається планово з урахуванням побажань педагогічних працівників щодо змісту, форм та методів проходження курсів.

 Всі вчителі систематично (1 раз на рік) згідно перспективного плану на 2022 та на 2023  роки проходять курси підвищення кваліфікації у Вінницькій академії безперервної освіти за дистанційною формою навчання. План курсової перепідготовки відповідає фактичному його виконанню. Відділ освіти здійснює фінансування підвищення кваліфікації педагогічних працівників. У школі здійснюється поточне планування підвищення кваліфікації (терміном на поточний рік). Підвищення кваліфікації педагогічних працівників передує їх атестації. На виконання Законів України « Про освіту», « Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про вищу освіту», Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №1133, відповідно до Концепції Нової української школи відповідно до  наказу  відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради від 05.01.2022 р. № 147/1 «Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти  Іванівської сільської територіальної громади в 2022 році, наказу по гімназії с.Іванопіль від 06.01.2022 р. № 16 «Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників гімназії с. Іванопіль в 2022 році», наказу по гімназії с.Іванопіль від 27.12.2022 року № 269 «Про підсумки курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022 році» у 2022 році пройшли курси підвищення кваліфікації 14 педагогічних працівників гімназії, а саме:

 

№ з/п

П.І.П. педпраців-

ника, посада

 

Напрям

підготовки

Посвідчення

 

Терміни

1

Мазур Олена Петрівна,

асистент вчителя

Асистентів вчителів ЗЗСО (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/ 077925-22

18.01-21.01.2022

(дистанційна форма)

2

Кусий Сергій Анатолійович, вчитель фізичної культури

Вчителів тематичні курси з фізичної культури (30 год)

 

КВНЗ «ВАНО»

32/18

21.02-24.02.2022

(дистанційна форма)

 

3

Дехтярьова Наталія Леонідівна, директор, вчитель математики

Директорів ЗЗСО (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/ 079933-22

29.03-01.04.2022

(дистанційна форма)

 

4

Маслова Тетяна Василівна,

заступник з НВР

Заступників директорів ЗЗСО з НВР (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/

082114-22

17.05-20.05.2022

(дистанційна форма)

5

Лівчук Іван Васильович,

педагог-організатор, вчитель музичного мистецтва

Вчителів музичного мистецтва (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/

083665-22

14.06-17.06.2022

(дистанційна форма)

6

Сіваченко Лариса Вікторівна, вчитель історії та правознавства

Вчителів історії

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/ 083375-22

14.06-17.06.2022

(дистанційна форма)

7

Білозор Юлія Борисівна,

вчитель початкових класів

Вчителів початкових класів НУШ (ІІ цикл поч. осв. 3 клас) (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/

084220-22

05.07.- 08.07.2022

(дистанційна форма)

8

Яцик Тетяна Миколаївна,

вчитель української мови та літератури

Вчителів української мови та літератури(30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/

084924-22

30.08-02.09.2022

(дистанційна форма)

9

Юрчишин Василь Олексійович,

вчитель трудового навчання, вчитель фізики, вчитель основ  здоров’я

Вчителів основ здоров’я (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/ 085224-22

06.09 –

09.09.2022

(дистанційна форма)

 

10

Олійник Катерина Володимирівна, вчитель початкових класів

Вчителів початкових класів НУШ (І цикл поч. осв. 2 клас) (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/ 085351-22

13.09  -

16.09.2022

 (дистанційна форма)

   

11

Зайвей Наталія Василівна,

вчитель англійської мови, вчитель зарубіжної літератури

Вчителів англійської мови (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/

086404-22

10.10  -

13.10.2022

 (дистанційна форма)

 

12

Кліменчук Анна Петрівна, вчитель біології, вчитель початкових класів

Вчителів біології та екології (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/

089377-22

13.12  -

16.12.2022

 (дистанційна форма)

 

13

Кацал Славіна Броніславівна, вчитель початкових класів

Вчителів початкових класів «НУШ: відповідаємо на виклики» з проблеми «Діяль-нісний підхід  у щоденних прак-тиках педагогів початкової школи»   (30 год)

 

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/ 089712-22

 

20.12  -

23.12.2022

 (дистанційна форма)

   

14

Гуменюк Лариса Олексіївна, вчитель початкових класів

Вчителів початкових класів «НУШ: відповідаємо на виклики» з проблеми «Діяль-нісний підхід  у щоденних прак-тиках педагогів початкової школи»    (30 год)

КВНЗ «ВАНО»

№ ВА 02139682/

089705-22

20.12  -

23.12.2022

 (дистанційна форма)

   

       

Ефективність проходження курсової підготовки полягала у забезпеченні взаємодії всіх систем безперервного підвищення кваліфікації, розкриття вчителям шляхів використання теоретичних знань у їхній практичній діяльності, а також інтенсифікації самостійної роботи над підвищенням професійної кваліфікації.

При направленні працівника на курси враховується освіта, спеціальність, стаж роботи, час попередньої курсової перепідготовки, потреба самого вчителя в підвищенні кваліфікації. План підвищення кваліфікації, узгоджений з планом фахової атестації. Вчителі забезпечуються докурсовими і післякурсовими завданнями та методичними консультаціями щодо їх виконання.

Про курсове підвищення кваліфікації та роботу у післякурсовий період вчителів заслуховується на шкільних методичних об’єднаннях вчителів, засіданні педагогічної ради.

Але поряд з цим 3 вчителі не пройшли щорічні 30-годинні курси підвищення кваліфікації: Вощинчук Т.С. – вчитель англійської мови, Вашнівський І.М. – вчитель англійської мови, інформатики, зарубіжної літератури, Єгорова Т.В. – вчитель математики.

 

Відповідно до Концепції Нової української школи, рішення педагогічної ради протокол № 2 від 26.10.2022 року, наказу по гімназії с.Іванопіль від 27.12.2022 № 270 «Про затвердження плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників гімназії с.Іванопіль у 2023 році»

План-графік

 підвищення кваліфікації педагогічних кадрів

на 2023 р. гімназії с.Іванопіль

 

 

 

№ з/п

ПІП

педагогічного працівника

Посада

Фахові

 № теми

Тематичні

№ теми

Дата

Форма навчання

1.

Дехтярьова Наталія Леонідівна

Директор

№46

Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів

 

 

28.02-03.03

Очна ф.н.

(синхр.р.)

2.

Маслова Тетяна Василівна

Заступник  з НВР

№10

Учителі початкових класів НУШ з проблеми «Діяльнісний підхід у щоденних практиках педагогів  початкової школи» (які пройшли навчання за базовими типовими програмами МОН, І та ІІ цикли)

 

 

17.01-20.01

Очна ф.н.

(синхр.р.)

3.

Кацал Славіна Броніславівна

Вч.поч.класів

№34

Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл,          2 клас)

 

 

14.02-17.02

Очна ф.н.

(синхр.р.)

4.

Білозор Юлія Борисівна

Вч.поч.класів

№42

Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,        4 клас)

 

16.05-19.05

Очна ф.н.

(синхр.р.)

5.

Олійник Катерина Володимирівна

Вч.поч.класів

№3

Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,       3 клас)

 

10.01-13.01    

Очна ф.н.

(синхр.р.)

6.

Кліменчук Анна Петрівна

Вч.поч.кл

 

№236

Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл,

4 клас)

 

07.11-10.11

Очна ф.н.

(синхр.р.)

7.

Гуменюк Лариса Олексіївна

Вч.поч.класів

№67

Учителі початкових класів НУШ (за базовою типовою програмою МОН – І цикл,          2 клас)

 

21.03-24.03

Очна ф.н.

(синхр.р.)

8.

Лівчук Іван Васильович

Вч.муз.мист.

та мист.; пед.-організатор

№53

Учителі музичного мистецтва

 

 

07.03-10.03

Очна ф.н.

(синхр.р.)

9.

Яцик Тетяни Миколаївна

Вч.укр.мови

№25

Учителі  української мови та літератури ЗЗСО І-ІІ рівнів

 

 

07.02-10.02

Очна ф.н.

(синхр.р.)

10.

Зайвей Наталія Василівна

Вч.англ.мови і зар.літ

№26

Учителі англійської мови

 

07.02-10.02

Очна ф.н.

(синхр.р.)

11.

Сіваченко Лариса Вікторівна

Вч.історії та правознавства

№13

Учителі історії та правознавства

 

 

28.02-03.03

 

Очна ф.н.

(синхр.р.)

12.

Юрчишин Василь Олексійович

Вч.фізики, осн.здор. та труд.навч.

 

№47

Педагогічна майстерня: сучасний урок технологій

27.02-02.03

Очна ф.н.

(синхр.р.)

13.

Вощинчук Тамара Степанівна

Вч.англ.мови

 

№61

Класний керівник у сучасному освітньому процесі

13.03-16.03

Очна ф.н.

(синхр.р.)

14.

Мазур Олена Петрівна

Асистент вчителя

 

№79

Психолого-педагогічний супровід і підтримка учасників освітнього процесу в контексті НУШ

03.04-06.04

Очна ф.н.

(синхр.р.)

15.

Кусий Сергій Анатолійович

Вч.фізичної культури

 

№129

Основи біомеханіки та збереження здоров’я опорно-рухового апарату

29.05-01.06

Очна ф.н.

(синхр.р.)

 

16.

Вашнівський Ігор Миколайович

Вч.обр.мист., зар.літ. та інформатики

 

№100

Мовно-комунікативна компетентність педагогів у контексті їхніх професійних компетентностей

24.04-27.04 

Очна ф.н.

(синхр.р.)

17.

Єгорова Тетяна Володимирівна

Вч.математи-ки

№211

Учителі математики ЗЗСО І-ІІ рівнів

 

17.10 -20.10         

Очна ф.н.

(синхр.р.)

 

 

 

Підвищення кваліфікації учителів  в 2022 р.  та в 2023 р. брали участь у навчанні слухачів за уніфікованою фаховою програмою з використанням дистанційних технологій в реальному часі (синхронному режимі) у зв’язку з карантином по 30 год.

 

УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

 

Стратегічна ціль: ДОВІРА ДО ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

 

Управлінська діяльність спрямована на забезпечення якості освіти на рівні Державних стандартів. В закладі постійно відбувається моніторинг поставлених цілей даною стратегією. Формуються відносини довіри, прозорості, відкритості завдяки роботі шкільного сайту, груп у соціальних мережах «https//Uladivka2e-schools/info», у FACCBOOK група «Гімназія с. Іванопіль», у вайбері група «Гімназія с. Іванопіль». Здійснюється ефективна кадрова політика, до викладацької діяльності залучені лише фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень. Використовуються онлайн-платформи для професійного самовдосконалення.

Здійснюється Іванівською ТГ стимулювання професійної діяльності педагогічних працівників і учнів закладу за зайняті призові місця в олімпіадах. Управлінські рішення приймаються на основі конструктивної співпраці, взаємодії з місцевою громадою, враховуються пропозиції учасників освітнього процесу.

Керівництво закладу планує та здійснює заходи щодо утримання у належному стані будівель, приміщень, обладнання у співпраці з засновником.

Управлінська діяльність забезпечує реалізацію політики академічної доброчесності.

Фото без опису

 

 

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ГІМНАЗІЯ НАКАЗ

с. ІВАНОПІЛЬ)

08.11.2022                                                   с. Іванопіль                                                       №217

Про підсумки вивчення стану викладання

трудового навчання  в 1 – 9  класах

          На виконання річного плану роботи закладу освіти на 2022 – 2023 рр., наказу по закладу освіти від 31.09.2022 р. № 158 “Про вивчення стану викладання навчальних предметів та виховної роботи в 2022 – 2023 н.р.”, наказу по гімназії с. Іванопіль від 27.09.2022 р. № 158 “Про вивчення стану викладання трудового навчання в 1 – 9 класах»  та  з метою здійснення контролю за станом викладання предметів у закладі освіти  протягом жовтня місяця  2022 року комісією здійснювалась перевірка стану проведення уроків трудового навчання у 1 - 9 класах.

З цією метою було здійснено:

  • відвідування уроків;
  • аналіз матеріально-технічного забезпечення процесу викладання трудового навчання;
  • контроль виконання навчальних програм;
  • вивчення календарно-тематичних планів роботи вчителів трудового навчання;
  • аналіз поурочних планів;
  • аналіз стану ведення класних журналів;
  • аналіз стану роботи з безпеки життєдіяльності;
  • аналіз стану позакласної роботи з навчального предмета.

Кадрове забезпечення викладання навчального предмету

«Трудове навчання»  в 1- 9 класах в 2022/2023 навчальному році:

 

П.І.Б. вчителя

Кваліфікаційна  категорія

У яких класах викладає

1

Юрчишин Василь Олексійович

вища

5-9

2

Олійник Катерина Володимирівна

В.П.О.

2

3

Білозор Юлія Борисівна

Вища

3

4

Кліменчук Анна Петрівна

Вища

4

5

Кацал Славіна Броніславівна

В.П.О.

1

 

 

Трудове навчання є складовою всієї системи навчально-виховного процесу.

Основні завдання, які ставлять перед собою вчителі трудового навчання:

  1. формування знань правил техніки безпеки під час проведення занять з трудового навчання;
  2. формування й удосконалення в учнів рухових умінь прикладного характеру, розвиток у них навичок використання їх у побутовій діяльності;
  3. виховання сталого зацікавленого інтересу в учнів до уроків трудового навчання,
  4. формування вмінь і навичок для подальшого вибору професії.

Основною формою організації навчальної  роботи з трудового навчання є урок.

Під час визначення завдань уроку вчителі трудового навчання ставлять конкретну мету. Поряд з освітніми завданнями  на кожному уроці визначають виховні завдання: виховання у учнів волі, дисциплінованості, почуття обов'язку й відповідальності, ціннісного ставлення до трудових традицій; формуванню технологічних умінь і навичок учнів; ознайомлює учнів з традиційними, сучасними і перспективними технологіями обробки матеріалів, декоративно-ужитковим мистецтвом, тощо. Виходячи з конкретних завдань уроку намагаються так організувати навчальну працю школярів, щоб найкраще забезпечити постійну зайнятість та активність учнів. З цією ж метою поєднують елементи різних особистісно орієнтованих технологій: групову, навчальну діяльність, розвивальну та інструкторську системи роботи учнів.

Додержуючись загальноприйнятої структури уроку, вчителі трудового навчання в підготовчій частині поступово підвищують функціональну працездатність, забезпечуючи початкову організацію і психологічний настрій дітей на урок, активізуючи увагу і емоційний стан учнів. В основній частині максимально завантажують учнів, використовуючи всі наявні умови, педагогічні засоби; постійно пам'ятають про методичну послідовність у засвоєнні видів завдань. Зокрема, завдання, які пов'язані з точністю рухів, складною конструкцією, застосовують, як правило, на початку основної частини уроку, а завдання на розвиток сили та вироблення навиків — в кінці. Заключну частину уроку будують так, щоб поступово знизити рівень фізичної навантаження.

В 5-9 класах здійснює викладання трудового навчання Юрчишин В.О., вчитель трудового навчання, освіта повна вища, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії», педагогічний стаж 37 років.

        Відповідно до наказу по гімназії с. Іванопіль від 18.01.2022 року № 25 «Про затвердження модельних навчальних програм адаптаційного циклу (5 – 6 класи) нової української школи», до наказу по гімназії с.Іванопіль від 31.08.2023 року № 156 «Про внесення змін до вибору модельних програм та затвердження плану-графіка розподілу варіативних модулів для вивчення фізичної культури, трудового навчання на 2022 – 2023 навчального року» та на підставі рішення педагогічної ради гімназії (протокол № 1 від  31.08.2022 ) затвердили з технологій: модельну навчальну програму «Технології 5 – 6 класи» для закладів загальної середньої освіти  (автори: Ходзицька І.Ю., Горобець О.В., Медвідь  О.Ю., Пасічна Т.С., Приходько Ю.М.) в школі по запобіганню дитячому дорожньо - трансплортному х"інки на вулицях та дорогах"

ПЛАН – ГРАФІК

розподілу варіа­тивних модулів для вивчення

трудового навчання

у  5 класі на  2022- 2023 н.р.

 

Предмет

Клас

Назва варіативного модуля

Учитель

Кількість годин  на вивчення

У якому семестрі вивчається

Трудове навчання

5

Втілення задуму в готовий продукт за алгоритмом проєктно-технологічної діяльності

Юрчишин В.О.

16

І

Творче застосування традиційних і сучасних технологій декоративно-ужиткового мистецтва

 

16

І

Ефективне використання техніки і матеріалів без заподіяння шкоди навколишньому середовищу.

 

20

ІІ

Турбота про власний побут, задоволення власних потреб і потреб інших осіб

 

18

ІІ

 

 

Правильно й чітко планує навчальний матеріал, вміло застосовує найраціональніші форми і методи організації навчального процесу, використовує можливості обладнання, враховує специфіку проведення занять. Уроки відзначаються різноманітністю змісту..  Василь Олексійович створює умови для формування технологічно освіченої особистості, підготовленої до самостійного життя й активної діяльності в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства для реалізації творчого потенціалу учнів. Вчитель добирає такі завдання, які сприяють згуртованості колективу, організації спільних дій, використовує специфіку уроків трудового навчання для формування цілісного уявлення про матеріальне виробництво, роль техніки, проектування і технологій у розвитку суспільства.

       У початковій школі в процесі вивчення навчального пред­мета «Трудове навчання» вчителі враховують вікові та індивідуальні особливості  учнів, приділяють велику увагу формуванню технологічних умінь і навичок учнів.

     Учителька Олійник К.В. правильно й чітко планує  навчальний матеріал, вміло застосовує найраціональніші форми і методи організації навчального процесу, використовує можливості обладнання, враховує специфіку проведення заняття. 

            Уроки учителя Білозор Ю.Б. відзначаються різноманітністю змісту. Вчитель знайомлює учнів з традиційними, сучасними і перспективними технологіями, декоративно-ужитковим мистецтвом; формуванню здатності розвивати надбання рідної культури з використанням засобів декоративно-ужиткового мистецтва; створює умови для самореалізації та професійного самовизначення кожного учня.  Вчитель  володіє методикою викладання предмета, використовує на уроках різні форми і методи навчання, спрямовує діяльність учнів на практичне засвоєння програмового матеріалу,  вчить послідовності процесів виготовлення виробів.

             Учитель Кліменчук А.П. застосовує груповий метод організації учнів в класі, що дає можливість краще спостерігати за виконанням учнями завдань, точніше дозувати навантаження, виправляти помилки.   Раціонально використовуює кожну хвилину уроку, не перевантажуючи учнів, приділяє увагу на художньо-естетичне оформлення робіт.

        Учитель Кацал С.Б. на  уроках трудового навчання використовує завдання, що стимулюють самостійність і творчу ініціативу дітей. Велику увагу приділяє як теоретичним знанням, так і виробленню практичних умінь і навичок учнів. 

       Шкільна документація вчителями трудового навчання ведеться відповідно до нормативних вимог. Учителі початкових класів ведуть класні журнали згідно з «Методичними рекомендаціями щодо заповнення класного журналу для 1-4 класів ЗНЗ» (оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів здійснюється вербально),  в 5 класі вересень-жовтень – адаптаційний період, оцінювання вербальне; з листопада – оцінювання за 12-тибальною шкалою; в 6-9 класах оцінювання за 12-тибальною шкалою. Учитель Юрчишин В.О. веде журнал відповідно до Інструкції з ведення класного журналу учнів 5, 6-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Перевірка виявила, що всі вчителі трудового навчання користуються календарно - тематичними планами, складеними з врахуванням вимог навчальних програм та методичних рекомендацій.

Практичні роботи, тематичні оцінювання проводяться вчасно, оцінені згідно вимог критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. При проведенні практичних робіт вчитель та учні дотримуються правил техніки безпеки, вчасно записуються інструктажі з техніки безпеки. Всі практичні роботи обліковано вчасно, зроблено записи про проведення відповідного інструктажу з безпеки життєдіяльності.

Плануючи навчальну роботу, вчителі трудового навчання для кожного класу складають календарно-тематичний план вивчення навчального матеріалу на семестри і розробляють плани-конспекти кожного уроку з урахуванням особливостей фізичного розвитку учнів.

До кожного розділу програми з трудового навчання є теоретичні відомості, що дає можливість учителю ознайомити школярів із народними традиціями, народними промислами та ремеслами.

Поурочні плани вчителів відображають наступне:

- номер уроку;

- тему уроку;

- очікувані результати;

- чітко поставлену триєдину мету уроку (оздоровчі, освітні, виховні завдання уроку);

- етапи уроку;

- інструктаж з безпеки життєдіяльності на уроці.

З метою профілактики травматизму під час проведення занять з трудового навчання вчителі трудового навчання приділяють особливу увагу дотриманню учнями правил безпеки життєдіяльності. Інструктаж учнів з  безпеки  життєдіяльності вчителі трудового навчання проводять відповідно до наказу по гімназії з обов'язковою реєстрацією його у таких документах - у класних журналах та у спеціальному журналі. На 01.09.2022 року оформлені та підписані акти-дозволу на проведення занять у класних кімнатах. Протягом кожного уроку вчителі здійснюють контроль за виконанням завдань, забезпечують страхування і допомогу учням.

 

НАКАЗУЮ:

  1. Вчителям трудового навчання: Юрчишину В.О., Олійник К.В., Білозор Ю.Б., Кліменчук А.П., Кацал С.Б.:
    1. продовжувати роботу щодо вдосконалення своєї професійної діяльності засобами самоосвіти, вивчення нормативно-правового забезпечення викладання трудового навчання та поліпшення матеріально-технічного забезпечення його викладання;

постійно

    1. при плануванні уроків неухильно дотримуватися нормативних вимог: чітко регламентувати час проведення кожного його етапу, практикувати проведення нестандартних уроків, використання активних та інтерактивних, нестандартних форм і методів роботи на уроці;

постійно

    1. проводити уроки трудового навчання з чітким та неухильним дотриманням вимог  безпеки життєдіяльності;

постійно

    1. теоретичні відомості розділів програми повідомляти на початку кожного уроку, виходячи зі специфіки матеріалу;

постійно

    1. Забезпечувати оптимальне поєднання індивідуальних, групових, колективних форм роботи, урізноманітнювати домашні завдання, практикувати різнорівневі класні та домашні завдання, раціонально використовувати час на уроці.

1.6. Продовжити роботу щодо виявлення та підтримки обдарованих дітей, залучати їх до участі у виставках-конкурсах виробів декоративно-ужиткового мистецтва та інших;

Постійно

    1. неухильно дотримуватися вимог програми з трудового навчання;

постійно

    1. при поурочному плануванні та проведенні уроків раціонально використовувати кожну його хвилину.

Постійно

  1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Масловій Т.В.:

2.1. встановити                 постійний контроль за дотриманням учнями безпеки життєдіяльності під час уроків трудового навчання;

протягом ІІ семестру

 2022/2023 навчального року

 

2.2. ознайомити працівників гімназії зі змістом наказу на нараді при директорові.

Листопад 2022

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Маслову Т.В.

 

 

Фото без опису

 

 

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ)

НАКАЗ

08.12.2022                                                    с. Іванопіль                                                          № 248

Про підсумки вивчення стану

 викладання української літературив 5 – 9  класах

        На виконання перспективного плану роботи школи на 2017 – 2023 рр., наказу по закладу освіти від 31.09.2022 р. № 158 “Про вивчення стану викладання навчальних предметів та виховної роботи в 2022/2023 н.р.”, наказу по гімназії с. Іванопіль від 20.10.2022 р. № 205 «Про вивчення стану викладання української літератури в 5 – 9 класах» та  з метою здійснення контролю за станом викладання навчальних предметів, у закладі протягом листопада 2022 року вивчався стан викладання української літератури в 5-9 класах.

  У 2022/2023 навчальному році українську літературу викладають такі вчителі -Яцик Тетяна Миколаївна – освіта вища, педстаж 14 років, перша кваліфікаційна категорія, працює у 5-9 кл

Вивчення стану викладання української  літератури здійснювалося за такими напрямами:

-           виконання навчальних планів і програм, реалізація рекомендацій Міністерства освіти та науки України щодо викладання у 2022-2023 навчальному році;

-           формування в учнів умінь і навичок зв’язного мовлення, зв'язок з іншими напрямами роботи з розвитку мовлення;

-           збагачення словникового запасу учнів з погляду лексичної та граматичної будови;

-           засвоєння норм української літературної мови;

-           науково-теоретичний рівень викладання;

-           планування навчального матеріалу, підбір тестових, індивідуальних, диференційованих завдань, наочності, використання ІКТ тощо;

-           дотримання вимог єдиного орфографічного режиму;

-           ефективність використання між предметних зв’язків;

-           методика перевірки рівня знань учнів та повторення пройденого матеріалу,

-           упровадження активних форм і методів навчання;

-           раціональне використання робочого часу;

-           результати навчання, якість знань, умінь і навичок учнів;

-           виконання вимог щодо ведення шкільної документації;

-           форми позакласної роботи.

За переліченими напрямами адміністрацією були відвідані уроки, вивчено документацію вчителів та учнівські зошити, проведено моніторинг навчальних досягнень учнів, аналіз і самоаналіз уроків, усне опитування, проведено індивідуальні бесіди з учителями з питань удосконалення навчально-виховної та самоосвітньої роботи, проаналізовано стан навчально-методичного забезпечення процесу викладання та вплив внутрішньошкільної  методичної роботи вчителів-словесників на підвищення результативності навчальної та позанавчальної роботи, відвідано позакласні заходи, завдяки чому одержано об’єктивну характеристику роботи вчителів, виявлено позитиви у викладанні української літератури, надано певні рекомендації та внесено корективи до системи викладання.

               Серед основних завдань навчання української літератури, які ставлять перед собою вчителі, варто виділити такі:

•          удосконалення змісту уроку, посилення його комунікативної спрямованості в єдиній системі організації навчально-виховного процесу;

•          формування мовленнєвих компетентностей учнів засобами інтерактивних технологій;

•          забезпечення необхідної мотиваційної основи навчальної діяльності учнів;

•          удосконалення форм і методів навчальної і позанавчальної роботи зі старшокласниками з метою підготовки до ДПА ;

•          упровадження інформаційно-комп’ютерних технологій для підвищення ефективності навчальних занять;

•          вільне вираження думок і почуттів у різних сферах суспільного життя;

•          оволодіння культурою мовлення;

•          засвоєння основних усних і письмових норм української літературної мови, її виражальних лексико-фразеологічних, граматичних, стилістичних засобів тощо.

               Перевірка показала, що вчителька Яцик Т.М., яка викладають у 5-9-х класах, працює за чинними програмами , затвердженими МОН України, та згідно з інструктивно-методичними рекомендаціями. Документація ( журнали, календарні плани, учнівські зошити) ведеться згідно з чинними інструктивно-методичними документами. Вчителька української  літератури усвідомлює завдання, які сьогодні поставлені перед школою і працює на кінцевий результат – виховання свідомого громадянина України, формування освіченої, творчої особистості, здатної жити і працювати у ХХІ столітті, особистості, яка досконало володіє рідною мовою як інструментом спілкування, мислення, самовираження й пізнання світу.

             Інновації, які охопили сучасну освіту, органічно вплітаються в навчально-виховний процес. Їх активно запроваджує вчитель-словесник, чиї уроки вирізняються:

•          сучасністю (постійним прагненням до новизни й удосконалення змісту);

•          оптимальністю (спробами досягти навчально-виховних цілей при економному використанні часу);

•          інтегральністю (синтезом знань із мови, літератури, історії, художньої культури, краєзнавства, музики, живопису, театрального мистецтва тощо);

•          науковістю (опорою на досягнення сучасної науки).

             Нові підходи вчителя до технології уроку забезпечують сприятливі умови для розвитку творчості учнів. Але ці підходи ставлять низку вимог і до вчителя, з якими вона успішно або частково справляється. Це насамперед уміння діагностувати цілі навчання, досконало володіти мовою, розробляти опорні конспекти та електронні уроки, володіти проблемним навчанням, організовувати індивідуальну та групову роботу учнів, залучати їх до роботи з комп’ютером. Особливе місце в роботі вчителя-словесника відводиться практичному засвоєнню шкільного курсу, роботі з лексичними й граматичними синонімами, мовним спостереженням, удосконаленню культури мовлення, розвитку мовного чуття й логічного мислення школярів. Під час підготовки до уроків учитель творчо користується посібниками з детальними поурочними планами, включає різні типи уроків, що охоплюють усі аспекти навчально-виховного процесу: повторення, поглиблення й систематизацію, засвоєння знань, їх творче застосування на практиці, узагальнення, контроль і корекцію знань у процесі навчання. Чітко простежується тенденція щодо перебудови навчально-виховного процесу на уроках та позанавчальних заняттях на засадах гуманізму, демократизму, що яскраво простежується в зміні стосунків між учителями й учнями. У діяльності кожного з педагогів є свої родзинки, свій стиль, ефективні прийоми та методи роботи, і вони зацікавлено навчаються один у одного і створюють уроки, які вражають і учнів, і колег. Під час співбесіди з учнями 5-9-х класів переважна більшість опитаних відповіли, що в учителях їм подобається вміння спілкуватись з учнями, позитивне ставлення до дітей, доступність викладання, почуття гумору. Учні люблять нестандартні уроки, їм подобається працювати в групах та парах; серед завдань, які виконуються на уроках літератури, більшості учнів до вподоби творчі, випереджувальні завдання, комп’ютерні презентації, робота з індивідуальними картками, розігрування діалогів, інсценування. Це означає, що учні готові працювати творчо, і вчителі підтримують це бажання.

             Результати вивчення засвідчили, що викладання української мови та літератури спрямовується вчителями на підвищення якості знань, посилення виховного впливу на учнів, розвиток читацьких компетентностей, літературних уподобань, творчих здібностей. Більше уваги приділяється визначенню триєдиної мети уроку і його структурі: забезпеченню мотивації, представленню теми й очікуваних навчальних результатів, забезпеченню виконання системи вправ і завдань, спрямованих на формування мовних, комунікативних, соціокультурних умінь, оцінюванню результатів уроку, підбиттю його підсумків, коригуванню набутих знань. Однією з основних форм навчання у практиці  вчителя української літератури є діалог, який відбувається на всіх етапах навчальної діяльності і до якого залучаються учні, вчителі спонукають їх розмірковувати, робити узагальнення й висновки, висловлювати власні думки і оцінки. Застосовується і такий вид роботи як словесне малювання, що розвиває уяву і творчу фантазію. Для того, щоб кожний учень міг розвинути свої творчі можливості, вчителі створюють на уроках і в позаурочний час атмосферу співпраці, і діти в більшості не бояться висловлювати свою думку, виявляти свої здібності. Уроки літератури відзначаються особливою доброзичливістю, тактовністю, людяністю, моральністю, етичності і пізнання себе. Дуже часто вчителі використовують таку форму персоналізації навчального процесу як інсценізація, літературні ігри, конкурси на краще виконання тощо. Посилено увагу до зміцнення й поглиблення знань учнів. На уроках спостерігається продумана система опитування, повторення виучуваного матеріалу з дотриманням принципу послідовності в роботі. В системі вправ на закріплення більше уваги приділяється самостійній роботі учнів, вправам творчого характеру, які сприяють розвиткові мислення. Перевірка навчальних досягнень учнів є достатньо важливою частиною системи роботи вчителів.

     Відвідані уроки засвідчили, що доречно активізувати на уроках роботу з текстами з метою формування в учнів практичних навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності. На уроках літератури необхідно посилити вимогливість до знання учнями текстів художніх творів, більше уваги приділяти формуванню умінь висловлювати самостійні судження, власне ставлення до твору. Вчителеві слід посилити вимогливість до мовного оформлення усних відповідей учнів, їх виразності та емоційності.

                 Перевірка зошитів учнів показала, що вчитель загалом систематично та об’єктивно перевіряють виконання учнями класних і домашніх робіт, звертають увагу на культуру записів, охайність ведення зошитів, дотримання єдиного орфографічного режиму. Класні журнали вчителями ведуться згідно з чинними вимогами.

                 Рівень навчальних досягнень учнів вивчався через проведення  письмових робіт (диктанти, творчі роботи, тести) та спостереження за відповідями учнів на уроках.

МОНІТОРИНГ  НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ  з української літератури

Клас

Кількість учнів

Інклюзія

Рівень навчальних досягнень учнів

Якість, %

Високий

Достатній

Середній

Початковий

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

5

8

1

12,5

-

-

5

62,5

1

12,5

1

12,5

 

6

11

-

-

5

45,5

1

9,1

5

45,4

-

-

 

7

7

-

-

2

28,6

3

42,6

1

14,3

1

14,3

 

8

13

-

-

-

-

8

61,6

4

30,7

1

7,7

 

9

12

-

-

3

24,9

2

16,6

1

8,3

6

50,2

 

Всього:

51

1

1,9

10

20

19

37

12

24

9

17,1

 

 

НАКАЗУЮ:

1.         Роботу вчителя української мови та літератури Яцик Т.М. вважати такою, що забезпечує виконання державних програм і навчальних планів.

2.         Учителю української літератури:

2.1. Продовжити роботу над виробленням в учнів міцних знань, формування умінь застосовувати здобуті знання в нестандартних комунікативних ситуаціях.   Постійно.

2.2. Спланувати і систематично проводити індивідуальну роботу з учнями, які мають нахил до вивчення предмета.    Постійно.

2.3.      Використовувати позанавчальну роботу з предмета як засіб залучення дітей до активної пошукової, науково-дослідницької роботи, розвитку в них творчих здібностей та обдарувань.    Постійно.

2.4.      Активізувати на уроках роботу з текстами з метою формування в учнів практичних навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності.   Постійно.

2.5.      Постійно працювати над підвищенням свого фахового рівня, активно впроваджувати в практику роботи з учнями проектні технології, інтерактивні форми й методи роботи.

                                                                                                                                               Постійно.

3. Керівнику шкільного методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу Яцик Т.М. обговорити результати стану викладання української літератури на засіданні методичного об’єднання до 16.01.2023 р.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Маслову Т.В. 

Директор                                                        Наталія  ДЕХТЯРЬОВА

З наказом ознайомлені:  ___________Т.В.Маслова      __________Т.М. Яцик

 

 

Фото без опису

 

 

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ)

НАКАЗ

08.02.2023                                                    с. Іванопіль                                                 № 28

Про підсумки вивчення стану

 викладання біології в 6 - 9  класах

             На виконання  річного плану роботи гімназії на 2022/2023 н.р, наказу по гімназії с.Іванопіль від 21.11.2022 р. № 231 «Про вивчення стану викладання біології в 6 – 9 класах»  протягом січня вивчався стан викладання біології в 6-9 класах.

Вивчення даного питання мало на меті:

  • вивчення рівня сформованості в учнів основних груп компетентностей з предметів, передбачених державними стандартами загальної освіти;
  • виконання навчальних програм;
  • виявити рівень знань, умінь, навичок учнів з біології та екології;
  • ознайомлення з системою роботи вчителя, науково-теоретичним рівнем викладання предмету.

Проаналізовано програмно-методичне забезпечення, організацію навчально-виховного процесу, результативність навчання з предметів, шкільну документацію.
      Біологію та екологію в гімназії с.Іванопіль викладає:

 Кліменчук Анна Петрівна, освіта вища, у 2010  році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського, отримала кваліфікацію «вчитель географії та біології», має педагогічний стаж – 12 років.

   Кваліфікаційна категорія  – «спеціаліст». В   2022 року  проходила курсову перепідготовку підвищення кваліфікації вчителів біології ті екології в ВАБО.

     Викладання біології здійснюється згідно чинної програми. Календарно-тематичне планування вчителя складено з врахуванням програмових вимог, визначені уроки узагальнення та повторення. Навчальні досягнення учнів оцінюються відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів з біології.
     З метою оцінки стану викладання предмету та визначення рівня навчальних досягнень учнів  відвідано уроки вчителя, ознайомлено  з календарно-тематичними планами, веденням класних журналів, формами та методами обліку знань і навичок учнів.

    На уроках широко застосовуються різноманітні методики, у тому числі і інтерактивні. Також застосовуються методи підтримки уваги учнів, використовується достатня кількість цікавої інформації, схеми та таблиці, які допомагають розвитку вміння складання опорних конспектів. Вчитель постійно активізує розумову діяльність учнів. Нові знання закріплюються поетапно, в кінці уроку робляться узагальнюючі висновки.

    На належному рівні відбувається перевірка не тільки об'єму знань, логічності відповідей, але й вміння застосовувати свої знання на практиці. Перевірка знань здійснюється систематично, ведеться постійний контроль за розумінням змісту матеріалу. Робочі зошити  мають всі учні. Підручниками учні 6-9-х  класів забезпечені на 100%.
   При підготовці до уроків вчитель використовує методичні посібники, додаткову літературу, інформаційні ресурси Інтернету. Під час вивчення нового матеріалу, закріпленні знань та при перевірці домашнього завдання використовують елементи інтерактивних те
хнологій, організовують роботу учнів в парах та групах.
       Протягом січня Кліменчук Анна Петрівна провела ряд відкритих уроків.     На всіх уроках використані мультимедійні засоби навчання, які роблять процес цікавішим та яскравішим. Продемонстровано мультимедійні презентації, відеосюжети. Уроки проведено на достатньому науково – методичному рівні.

  Клас

К-сть

учнів

 

Початковий                                     рівень

Середній

рівень

Достатній      р       рівень

Високий

рівень

Якісний

показник

К-ть.

%

К-ть

%

К-ть

%

К-ть

%

%

6

11

-

-

4

36,3

2

18,2

5

45,5

66,7%

7

      7

-

-

1

14,3

5

71,4

1

14,3

66,7%

8

     13

1

7,7

6

    46,1

6

46,2

-

-

54,2

9

     12

5

50

1

8,3

2

16,8

3

     24,9

45%

 

 

В позаурочний час вчителі залучають школярів до таких  заходів як   «Парад квітів біля школи»,  «Дослідницький марафон», конкурс малюнків «Збережімо грунти рідної країни», в акції з благоустрою «Я прибрав – твоя черга». Саме виховання бажання вчити біологію в учнів, бажання викликати  інтерес до предмету, поглиблення практичних знань з біології, збагачення кругозору, розвиток творчих здібностей в учнів та організація пошукової і самостійної роботи  -   це було найголовніше завдання, яке поставила перед собою вчителька біології, плануючи тиждень.

 

НАКАЗУЮ:

 

1.         Роботу вчителя біології та екології  Кліменчук А.П. вважати такою, що забезпечує виконання державних програм і навчальних планів.

2.         Учителю біології та екології  Кліменчук А.П.:

2.1. продовжити роботу над виробленням в учнів міцних знань, формування умінь застосовувати здобуті знання в нестандартних комунікативних ситуаціях; 

 Постійно.

2.2. спланувати і систематично проводити індивідуальну роботу з учнями, які мають нахил до вивчення предмета;  

Постійно.

2.3.      посилити роботу з обдарованими дітьми: активізувати участь учнів у позашкільних конкурсах, сприяти участі школярів в дослідницьких конкурсах;

Постійно.

2.4.      продовжувати працювати у напрямку використання особистісно орієнтованих технологій навчання;

  Постійно.

2.5.      продовжувати впроваджувати у навчально-виховний процес інноваційні педагогічні технології, використовувати комп’ютерні технології навчання;

                                                                                                                                               Постійно.

3. Керівнику шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу Сіваченко Л.В. на засіданні шкільного методичного об’єднання вчителів природничо – математичного циклу проаналізувати матеріали перевірки стану викладання біології та рівня навчальних досягнень учнів з предмету, визначити шляхи удосконалення викладання біології.

До 01.03.2023 р.

 

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Маслову Т.В. 

 

Директор                                                        Наталія  ДЕХТЯРЬОВА

 

Фото без опису

 

 

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ)

НАКАЗ

10.03.2023                                                  с. Іванопіль                                                              № 46

Про підсумки вивчення стану викладання

ЯДС(ПРО) в 1-4 класах та

природознавства в  5  класі

          На виконання перспективного плану роботи школи на 2017 – 2023 рр., наказу по закладу від 05.01.2023 р. № 9 “Про вивчення стану викладання ЯДС(ПРО) в 1 – 4 класах та природознавства в 5 класі», з метою вивчення стану викладання предмету природознавство та ЯДС (ПРО)  та здійснення контролю за його викладанням адміністрацією школи  протягом лютого 2023 р. була здійснена перевірка стану викладання ЯДС (ПРО) у 3-4 класах закладу освіти та природознавства у 5 класі.

        Під час перевірки  проаналізовано:

-  фахово - методичний  рівень та підготовку до  проведення уроків учителів 1-4 класів, 5 класу;

- реалізацію методичних рекомендацій МОН України щодо викладання предмета в 2022-2023 н.р.;

-   рівень навчальних досягнень учнів з предмету;

- виконання вимог нормативних документів щодо ведення шкільної документації;

- стан навчально – методичного та матеріального забезпечення викладання предмету;

-  проведення позакласної роботи з предмету.

Контроль    здійснювався  шляхом   відвідування   уроків,  перевірки  виконання навчальних програм, стану ведення шкільної документації, навчально–матеріальної  бази для викладання   даного предмету.

      Учителі 1-4 класів Кацал С.Б., Олійник К.В., Білозор Ю.Б., Кліменчук А.П та вчитель природознавства 5 класу Сіваченко Л.В. забезпечені навчальними програмами. Підручників з природознавства для 5 класу немає. З метою розширення навчально-методичного комплексу вчителі користуються іншими інтернет джерелами.

Учителі ознайомлені зі структурою навчальної  програми, знають і правильно розуміють її вимоги, обізнані з нормативними документами та методичними рекомендаціями з питань викладання предмету, вміють  реалізовувати їх у практичній діяльності.

     Календарно-тематичне планування у вчителів здійснюється згідно з навчальною програмою МОН України та оформлене відповідно до чинних вимог. 

     За результатами перевірки встановлено, що навчальний матеріал викладається відповідно до календарно-тематичних планів, кількість годин  відведених  для  вивчення  програмного матеріалу, які  заплановані, співпадала з кількістю фактично проведених уроків.

       Перевірка класних журналів показала наступне: записи в журналах ведуться відповідно до Інструкції з ведення класного журналу учнів 1 - 4 класів, 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, вчасно  здійснюється поточне та тематичне оцінювання, правильно  записується зміст уроку, домашнє  завдання. Наповнюваність оцінок  достатня. Записи у журналах ведуться   охайно. 

Відвідані уроки  засвідчили, що учителі ретельно готуються до навчальних занять. Під час підготовки користуються методичною літературою, розробками друкованих планів - конспектів уроків, інтернет - ресурсами. Заняття характеризуються достатнім  ступенем реалізації  навчальних,  виховних та розвивальних завдань. Зміст програмного матеріалу розкривається у повній мірі, на науковому рівні, доступно для учнів.

       Учителі правильно визначають мету своїх уроків, приділяють значну увагу її  розвивальному та виховному аспектам. На уроках учителі застосовують сучасні форми та методи навчання, які активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню в них інтересу до навчання, розвивають  зв’язне  мовлення, поповнюють  словниковий  запас  дітей, вчать  висловлювати  власні  думки. Педагоги   вчать молодших  школярів  самостійно  здобувати  інформацію  з  різних  джерел, презентувати складені  повідомлення, здійснюють  міжпредметні  зв’язки, навчальний  матеріал  пропонують у  доступній  і  цікавій  формі. Усі  вчителі дотримуються  принципів  особистісно  орієнтованого навчання, використовують в системі активні та інтерактивні форми навчання, різноманітні завдання на розвиток у молодших  школярів  логічного й творчого  мислення, в  системі привчають дітей працювати з тестами, пропонують  вихованцям завдання з урахуванням індивідуальних  особливостей та ігрові ситуації, в яких діти  можуть випробувати себе  в різних  соціальних  ролях

      Формують  активну  навчально-пізнавальну  діяльність  кожного  учня  через  використання  питань «чому?», опори  на  досвід  учнів та зв’язок  з  життям, з  метою розвитку  у дітей  пізнавального інтересу до вивчення даного курсу, самостійності, розвитку пізнавальних процесів  практикують   використання  ігрових методів, різноманітних  наочних матеріалів,  інтерактивних  прийомів, елементів  технології  критичного  мислення.

          Аналіз  рівнів навчальних досягнень з природознавства учнів 5 класу 2022-2023 н.р.:

 

Клас

Інклюзія

К-сть учнів

Рівень навчальних досягнень

 Якість знань %

всього

Високий

Достатній

Середній

Початковий

5

1

8

-

6

-

1

6,4 (сер.бал)

%

12,5%

100%

-

75%

-

12,5%

53,3%

   

Як свідчать наведені дані, якість навчальних досягнень учнів 5-го класу на достатньому рівні, тому вчителям треба активізувати індивідуальну роботу в цьому напрямку.

НАКАЗУЮ:

1. Визнати задовільним стан викладання предмету «ЯДС» у 1-4 та 5-му класах гімназії.

2. Учителям початкових класів Кацал С.Б., Олійник К,В., Білозор Ю.Б., Кліменчук А.П. та вчителеві 5 класу Сіваченко Л.В.:

    1. З метою формування в учнів життєвих компетентностей, організації  дослідницько-пошукової  роботи  збільшити  питому  вагу  навчальних  завдань, які  ставлять учнів в умови  застосування  знань у змінених  ситуаціях, де б діти змогли висловити власні думки, розкрити свій творчий потенціал, самостійно розв’язати  проблемні  питання  практичного спрямування, пов’язані з темою уроку, тощо.
    2. Розподіляти  активність  школярів шляхом використання  різних форм, спонукаючи  кожного  прагнути  більше знати, вміти, самовиражатись в різних формах активності (робота в парах,  групах, індивідуально).
    3. Неухильно дотримуватись критеріїв  оцінювання,  активно залучати учнів до само- та взаємооцінювання.
    4. Активізувати роботу з учнями, що мають середній та початковий рівень навчальних досягнень з предмету.
    5. З метою  активізації роботи із здібними учнями, практикувати  в  системі  використання різнорівневих  завдань, в тому числі і на вибір (домашні завдання, під час уроку); залучати таких дітей до участі у інтерактивних конкурсах, у  різноманітних позакласних заходах  відповідної  тематики, проводити предметні олімпіади, вікторини.
    6. Продовжувати роботу над підвищенням рівня професійної кваліфікації.
  1. Керівнику шкільного МО вчителів природничо-математичного циклу Сіваченко Л.В.
    1. На засіданні МО вчителів природничо-математичного циклу додатково розглянути питання підвищення якості навчання з предмету учнів 1-4, та 5-их класів.

   

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                        Наталія  ДЕХТЯРЬОВА

 

 

Фото без опису

 

 

ІВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ГІМНАЗІЯ с. ІВАНОПІЛЬ)

НАКАЗ

22.05.2023                                                  с. Іванопіль                                                       № 101

Про підсумок вивчення стану

 виховної роботи: творчий розвиток

особистості, громадянське виховання

 (ціннісне ставлення до держави та людей)

               На підставі Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону   дитинства», державних концепцій національного виховання, громадянського виховання, патріотичного виховання учнів 1-12 класів у загальноосвітніх навчальних закладах, сімейного виховання, превентивного виховання, Основних орієнтирів виховання, у гімназії с.Іванопіль був розроблений план виховної роботи закладу освіти за пріоритетними напрямками (ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, ціннісне ставлення до людей), план роботи щодо правової освіти, профілактики злочинних проявів правопорушень, злочинності, насильства та запобігання дитячій бездоглядності в учнівському середовищі, організована робота Школи сприяння культури здоров’я.

       Керуючись вищезазначеними документами, школа головну увагу у виховній роботі акцентує на вихованні громадянина – патріота своєї Батьківщини, готового до подальшої освіти і трудової діяльності, з вільними політичними і світоглядними переконаннями, з свідомим ставленням до обов’язків; на формуванні творчої особистості учня; вихованні поваги до національних цінностей нашого народу; вироблення навичок здорового способу життя. Головною метою виховної діяльності навчального закладу є становлення учня як творця і проектувальника свого життя, який уміє визначити позитивну життєву стратегію, прагне бути компетентною, відповідальною, соціально активною і мобільною особистістю, здатною до соціальної діяльності.

Одним із компонентів формули Нової української школи є наскрізний процес виховання, це невід’ємна складова всього освітнього процесу з орієнтацією на загальнолюдські цінності, зокрема морально-етичні та соціально-політичні. Сучасний зміст виховання в ЗО  полягає у створенні умов для розвитку особистості і самореалізації кожного громадянина України, вихованні покоління людей, здатних працювати і навчатися протягом життя, оберігати й примножувати цінності наці­ональної культури та громадянського суспільства, розвивати і зміц­нювати суверенну, незалежну, демократичну, соціальну та правову державу як невід'ємну складову європейської та світової спільноти.

Управління виховною роботою ЗО здійснювали заступник директора з навчально-виховної роботи Маслова Т.В., педагог-організатор Лівчук І.В. Працюючи над реалізацією концепції виховної роботи школи «Формування в учнів ціннісних ознак громадян української держави, виховання духовності та загальної культури», педагогічний колектив організовував і провів майже усі заплановані у І семестрі позакласні та позашкільні заходи.

Ціннісне ставлення до суспільства і держави. Протягом року класними керівниками були проведені такі тематичні виховні години та бесіди: ”Профілактика правопорушень. Правова відповідальність неповнолітніх”, «Україна — наша Батьківщина» (1-4 класи), «Та земля мила, де мати народила» (5-8 класи), «Історія моєї родини — в історії мого краю» (9- клас), «Школа — наш дім, ми господарі в нім» (1-2 класи), «Державні символи України» (3-4 класи), «Конституційні основи держави» (5-8 класи), «Ми — громадяни України» (9- клас), «Я — українець!» (1-4 класи), «Кожна дитина має право» (5-9 класи), «Моя рідна Україна» (1-4 класи), «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!» (1-4 класи), « Літературно – музична композиція до Дня української писемності «Чарівна наша українська мово»; уроки мужності, присвячених Дню збройних сил України за участю ветеранів Збройних сил України «Серед братських могил в краю степовім…; заходи, присвячені відзначенню Дня прав людини, заходи, присвячені 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, заходи, присвячені вшануванню пам’яті загиблих в часи голодомору 1932-1933 років в Україні», проведення учнівської конференції «Голодомор 1932-1933 років в Україні»; виставка дитячих малюнків на тему ”Я – громадянин України”, «Україна: від козацьких часів до сьогодення», конкурс дитячогомалюнка до Міжнародного днямиру на тему «Ми за мир на планеті Земля.»

Важливе місце в діяльності закладу освіти посіла краєзнавча робота. Учні нашої школи беруть активну участь у пошуку та збирання джерел, історичних фактів,матеріалів за дослідницькими темами, що сприяє вихованню у молоді патріотизму, національної свідомості, високої моральності.         Протягом квітня – травня 2023 року учні закладу провели пошукову роботу і дослідили біографії та військовий шлях загиблих односельчан Муляревича Олександра Анатолійовича та Маліновського Олега Георгійовича. Створили презентацію із фотографій та зібраних матеріалів і взяли участь у проведенні патріотично-громадянського проекту «На щиті» (наказ № 94 від 12.05.2023)

В рамках проведення місячника правових знань (жовтень) та Всеукраїнський тиждень була організована тематична виставка в бібліотеці «Новинки правової літератури»; виставки малюнків, плакатів, стінних газет «Україна: від козацьких часів до сьогодення» (5-9), «Я – громадянин України» (1-4). Організовані зустрічі з представниками правоохоронних органів, які брали участь у засіданні штабу профілактики правопорушень, провели бесіди з учнями «Мої права та обов’язки».

Ціннісне ставлення до  людей виявляється у моральній активності особистості, прояві відповідальності, чесності, працелюбності, справедливості, гідності, милосердя, толерантності, терпимості до іншого, доброзичливості, готовності допомогти іншим, обов'язковості, добросовісності, ввічливості, делікатності, тактовності, вмінні працювати з іншими; здатності прощати і просити пробачення, протистояти виявам несправедливості, жорстокості.

З метою профілактики негативних явищ серед учнівської молоді, формування свідомого ставлення в учнівської молоді до свого здоров’я та здоров’я оточуючих протягом 2022/2023 навчального року у ЗО були проведені навчальні, виховні, фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи.

У ЗО проведено батьківські збори, на яких розглядалося питання запобігання проявів булінгу в учнівському середовищі. На сайті школи створено сторінку «Протидія боулінгу», на якій розміщено Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)", Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти, План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в закладі освіти, Порядок надання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти, Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу.

Класними керівниками були проведені години спілкування на морально-етичні теми: «Людей я буду любити, добро й милосердя чинити» (5-7 класи), «Що означає бути підлітком?» (8-9класи люд), «Знову дивимося в дзеркало», Тренінги: створення власного іміджу Я + інші», «Я вчуся спілкуватися» (5-6 класи), Вікторина «Хочеш мати друга – навчись другом бути» (1-4 класи), «Вчимося бути добрими людьми», «Відкрийте чарівні двері добра і довіри» (1-4 класи), «Інформаційне суспільство України» (5-9 класи), «Ти живеш серед людей», «Гляди, не забудь — людиною будь!» (1-4 класи). Щодо відзначення Європейського захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У рамках акції були проведені виховні заходи, квести, круглі столи, практичні заняття, тематичні бесіди, флешмоби, дискусії, конкурси малюнків «Разом проти насильства», «Протидія СНІДу, домашньому насильству, торгівлі людьми», а саме:

-  Сімейний флешмоб «Галявина любові – тато, мама і Я» - 25.11.2022, (класні

керівники);

-  Опитування, анкетування учнів щодо знань про ВІЛ/СНІД, попередження про

 небезпеку інфікування - 01.12.2022, (учитель біології);

-  Виховний захід «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя» для учнів 8-9 класів- 01.12.20222, (учитель біології);

-  Перегляд і обговорення відеофільму «Станція призначення – життя», відеороликів Мінсоцполітики із протидії дитячому жебракуванню «Зупинимо дитяче жебракування

 разом!», «Зупинимо торгівлю людьми» та інші до Міжнародного дня боротьби за

 скасування рабства - 02.12.2022, (класнікерівники);

-  Урок спілкування за тематикою історії впровадження Міжнародного дня осіб з інвалідністю «Дивіться на нас як на рівних» - 02.12.2022, (класнікерівники);

-  Воркшоп «Твори добро» до Міжнародного дня волонтера – 05.12.2022 (заступник директора з НВР Маслова Т.В.);

-  Диспут «Корупція: суть, причини, наслідки» - 08.12.2022 (учитель історії Сіваченко Л.В.);

-  29.11.2022 – працівники закладу передали волонтерам печиво, хліб для воїнів;

-  09.12.2022 – Маслова Т.В. та Яцик Т.М. організували серед працівників та учнів закладу випічку печива, його розфарбування та передачу волонтерам разом із побажаннями, листами і вітальними листівками для воїнів;

-  та інше. Протягом всієї акції діяла тематична виставка. Учні 8 та 9 класів підготували пропагандистські буклети "Стоп булінг», (наказ № 251 від 12.12.2022).

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання у ЗО були сплановані та проведені різноманітні виховні заходи. Покладанням квітів до пам’ятних місць та іншими тематичними заходами відзначено День захисника України, День українського козацтва, День Збройних Сил України, День Гідності та Свободи, День пам’яті жертв голодоморів, День Соборності України, День Державного Прапору України, річницю Незалежності України. Пам’ятні дати - Української революції, визволення Вінниччини від нацистських загарбників були відзначені виставками в бібліотеках та участю у творчих конкурсах. Проведені заходи щодо відзначення річниці Перемоги над нацизмом у Європі та річниці завершення Другої світової війни. У школі відбулися урочисті лінійки, святкові концерти, конкурси творчих робіт, малюнків, тематичні вечори – зустрічі тощо. Участь в акції «Живі, поки пам’ятаємо…», з метою вшанування пам’яті уродженців Вінниччини, захисників України, які загинули/померли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України учасників АТО/ООС на Сході України та Героїв Небесної Сотні, патріотичне виховання молоді на прикладах захисників, які віддали життя за Україну, сприяння усвідомленню українським суспільством ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та гідного вшанування пам’яті захисників України в гімназії с. Іванопіль протягом 2022 року проводились заходи, а саме:

  • в шкільному музеї проводиться робота по створенню експозиції про наших випускників – офіцерів та рядових воїнів Української армії;
  • активом шкільного музею проводиться пошукова робота для створення меморіалу пам’яті загиблих  захисників України нашої територіальної громади
  • за період війни, розпочинаючи з 24.02.2022 р., було організовано ряд зустрічей з випускниками нашого закладу  та жителями села які приймають участь у бойових діях та приходили у короткочасну відпустку: Харченко Павло Сергійович – батько наших учнів, після поранення; Олефір Олександр Сергійович; Скічко Вадим Олександрович; Глушко Сергій Семенович – батько учениці закладу; Богданов Павло Олександрович – після поранення та контузії; Василинич Анатолій Володимирович. Учні закладу задіяні у волонтерській допомозі, а саме: доставка продуктових наборів сім’ям воїнів, які захищають Україну; працівники закладу та учні постійно приймають участь у зборі продуктів харчування для поранених, які лікуються у військовому госпіталі м.Хмільника та випічці хлібо-булочних виробів для воїнів, що знаходяться на передовій;
  • постійно впорядковується та утримується у належному стані братська могила воїнів, які загинули при визволенні Уладівки у березні 1944 року та могила колишнього директора Уладівського спиртового заводу, учасника другої світової війни, Череваня Івана Мойсейовича, завдяки якому у 1969 році збудована наша школа;
  • в шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку літературних творів присвячених пам’яті захисників України та фотовиставку просвічену боротьбі проти російської агресії;
  • до Дня пам’яті та примирення учні та працівники закладу прийняли участь у акції 08.05.2022 р. по збору коштів для воїнів Української армії – 1500 грн., та акції «Сад Перемоги», посадивши та виростивши врожай картоплі на площі 0,10 га;
  • в закладі проведено тематичні уроки на тему: 5 клас – «За вільне майбутнє України вони віддали найцінніше – життя» ( Кліменчук А.П. 14.10.2022), 6 клас – «Схиляємо голови і розділяємо разом з родинами полеглих воїнів біль їхньої втрати» (Яцик Т.М. 18.11.2022), 7 клас – «Шануймо и і пам’ятаймо подвиг українських героїв»(Сіваченко Л.В. 21.11.2022), 8 клас – «Вшануємо пам'ять героїв, що загинули у боротьбі за Україну»(Вощинчук Т.С. 10.10.2022), 9 клас – «Хвилина мовчання – кожен день»(Лівчук І.В. 12.10.2022), (наказ № 244 від 02.12.2022).

Відзначення Дня Соборності України в гімназії с.Іванопіль проведено такі заходи, а саме:

  • години спілкування, бесіди та позакласні читання в 1 – 4 класах на теми:
  • «Україна – це я, Україна – це ми» (20.01.2023 р., 1 клас, класний керівник Кацал С.Б.;
  • «Разом нас багато, нас не подолати» (23.01.2023р., 2 клас, класний керівник Олійник К.В.);
  • «Є країна така, що на прапорі крові не має…» (23.01.2023 р., 3 клас, класний керівник Білозор Ю.Б.);
  • «Наша сила в єдності» (20.01.2023 р. 4 клас, класний керівник Маслова Т.В.);
  • тематичні уроки історії та української  літератури у 5 – 9 класах на теми:
  • урок-практикум «Сила держави - тільки в єдності», складання з пазлів карти України   (20.01.2023 р.. 5 клас, учитель історії Сіваченко Л.В., фото додаються);
  • виховна година «Україна – одна велика родина» (24.01.2023 р., 6 клас, учитель української мови і  літератури Яцик Т.М.);
  • урок історії у 7 класі на тему: «У Києві на майдані, січень 1919 року…» (23.01.2023 р., учитель історії Сіваченко Л.В.)
  • урок літературних читань у 8 класі на тему: «Письменники та поети України про Акт Злуки 1919 року» (25.01.2023 р., учитель української мови і літератури Яцик Т.М.);
  • виховна година у 9 класі на тему: «Одна єдина на цілім світі» (20.01.2023 р., класний керівник Лівчук І.В.)
  • виставка літератури в шкільній бібліотеці про події 1917 – 1920 років в Україні, про День Соборності та битву під Крутами ( протягом січня 2023 року, бібліотекар Трусевич Т.С.), (наказ № 22 від 26.01.2023).

В гімназії с.Іванопіль 07 квітня 2023 року класні керівники  1 – 9 класів провели виховні години з переглядом презентацій на тему: «Міста Герої – символи українського спротиву та незламності» із сайтів «Всеосвіта» та «На урок» (Кацал С.Б. – 1 клас, Олійник К.В. – 2 клас, Білозор Ю.Б. -  3 клас, Маслова Т.В. – 4 клас, Кліменчук А.П. – 5 клас, Яцик Т.М. – 6 клас, Сіваченко Л.В. – 7 клас, Вощинчук Т.С. – 8 клас, Лівчук І.В. – 9 клас). У шкільній бібліотеці оформлено виставку періодичних видань про  героїчний спротив народу України рашистським окупантам, про героїчні міста та села, які зазнали окупації та уже звільнені від ворога (бібліотекар Трусевич Т.С.), (наказ № 64 від 07.04.2023).

        З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої Світової війни 1939 – 1945 років,  в гімназії с.Іванопіль проведено такі заходи:

 

№ з/п

Зміст заходів

Виконавці

Строки

виконання

1

Операція «Пам’ятник». Впорядкування братської могили та могили учасника Другої світової  війни Череваня І.М.

Лівчук І.В.

Юрчишин В.О.

 05.05.

2023 р.

2

Перегляд та обговорення художніх та документальних фільмів присвячених Другій світовій війні

Класні керівники,

учителі української мови та літератури

Квітень – травень

2023 р.

3

В шкільній бібліотеці організовано виставку історичної літератури, малюнків плакатів та фотографій до Дня пам’яті та примирення та Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом.

Трусевич Т.С.

Квітень – травень

2023 р.

4

Уроки пам’яті  «Памятаймо…» -   1-9 класи

Класні керівники

8 травня

2023 р.

5

Випуск стінгазети «Маки памяті».

Лівчук І.В.

8 травня

2023 р.

6

Участь у покладанні квітів до братських могил та могил односельців, які загинули на російсько-українській війні (Малиновський Олег, Муляревич Олександр – кладовище с.Матяшівка)

Педагог-організатор,

Учнівське самоврядування

8 травня 2023 р.

 

(наказ № 95 від 12.05.2023).

На виконання плану заходів школи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в гімназії с.Іванопіль проведені заходи:

  • проведено бесіди в 1-9 класах про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 р – лютому 2014 р.:

1 клас - «На Майдані – гордість України» – класний керівник Кацал С.Б. 13.02.2023 р.;

2 клас – «Герої не вмирають» - класний керівник Олійник К.В. 14.02.2023 р.;

3 клас – «А Сотню вже зустріли небеса…» - класний керівник Білозор Ю.Б. 15.02.2023 р.;

4 клас – «Вони загинули за Україну» - класний керівник Маслова Т.В. 16.02.2023 р.;

5 клас – «І пам'ять серця і вічний смуток…» - Кліменчук А.П. 17.02.2023 р.;

6 класу – «Розстріляні мрії» - класний керівник Яцик Т.М. 20.02.2023;

7 клас – «Героїв не забувають» - класний керівник Сіваченко Л.В. 20.02.2023 р.;

8 клас – «Небесна сотня у вирій полетіла» - класний керівник Вощинчук Т.С. 17.02.2023 р.;

9 клас – «Вшанування героїв Небесної сотні» - класний керівник Лівчук І.В. 17.02.2023 р.);

  • в 6 класі проведено конкурс есе «Герої живуть у наших серцях» - 17.02.2023 р. – класний керівник Яцик Т.М.;
  • конкурс плакатів “Слава Україні - Героям слава!” – учитель образотворчого мистецтва Вашнівський І.М., 20 - 22.02.2023 р..

      -  у шкільній бібліотеці оформлено постійно діючу тематичну виставку спогадів свідків подій Революції Гідності, виставку документальної, художньої, публіцистичної літератури присвячену Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – бібліотекар Трусевич Т.С.;

  • оформлено виставку фотоматеріалів, дитячих малюнків по темі – учитель образотворчого мистецтва Вашнівський І.М.
  • у шкільному музеї створюється експозиція на тему боротьби українського народу у 2013-2023 роках за свою ідентичність та волю – педагог-організатор Лівчук І.В. .
  • проведено тематичні уроки у 1 – 9 класах під загальною назвою «Ми є народ, якого правди сила ніким ще не звойована була!» - 20.02.2023 року – класні керівники 1 – 9 класів.

              Учні гімназії - ініціатори та учасники проведення багатьох благодійних акцій і проєктів: «Дякуємо захисникам України», «Обігрій солдата», акції «Голуб миру», «Литівки солдату», «Ветеран живе поруч». У ході яких листи та малюнки учнів, солодощі, виготовлені власними руками учнів  були передані пораненим, які перебувають у військовому шпиталі та воїнам у військові частини ООС.

Учні школи є активними учасниками І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», загальносільського змагання з шахів та шашків імені Юрія Поліщука.

З метою пропаганди позитивного іміджу сім`ї та її соціальної підтримки, формування культури сімейних стосунків, підвищення відповідальності батьків за виховання дітей, проводяться різноманітні зустрічі, бесіди щодо популяризації сімейного способу життя, формування національних сімейних цінностей з питань здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров`я.

Виходячи із вище зазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Масловій Т.В. у 2023-2024  навчальному році:

1.1.Тримати на контролі стан виховної роботи гімназії.

1.2. Посилити контроль за відвідуванням навчальних занять та проведенням позаурочного часу дітьми групи «ризику» та дітьми схильними до скоєння правопорушень.

1.3. Тримати на контролі проведення запланованих виховних заходів згідно планів класних керівників.

1.4. Доповісти про підсумки вивчення станувиховної роботи: творчий розвиток особистості, громадянське виховання(ціннісне ставлення до держави та людей) за 2022/2023 навчальний рік та завдання на 2023/2024 навчальний рік на педагогічній раді .

1.5. Включити в річний план на 2023/2024 навчальний рік стан вивчення виховної роботи – військово-патріотичне виховання (ціннісне ставлення до держави), екологічне виховання (ціннісне ставлення до природи).

2. Класним керівникам 1-9 класів у 2023/2024 навчальному році:

2.1. Активізувати роботу по виявленню та розвитку творчого потенціалу і здібностей учнів гімназії.

2.2. Залучити до гуртків та факультативів дітей, які їх не відвідують.

2.3. Залучити до участі у класних і шкільних виховних заходах пасивних учнів і батьків учнів.

2.4. Провести опитування батьків та дітей з метою виявлення нахилів дітей, відстеження стосунків у сім’ях, попередження правопорушень чи шкідливих звичок.

2.5. Оновити базу учнів пільгового та під облікового контингенту.

2.6. Охопити учнів пільгового та облікового контингенту до участі у шкільних та позашкільних заходах.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Стратегічна ціль: ПАРТНЕРСТВО В ОСВІТІ. РОЗБУДОВА ГРОМАДСЬКО-АКТИВНОЇ     ШКОЛИ.

З метою впровадження в життя школи державно-громадської моделі управлін­ня в  гімназії с. Іванопіль залучаються до  управління закладу такі органи: загальношкільна конференція; рада профілактики правопорушень; піклувальна рада; батьківський комітет; адміністрація школи; педагогічна рада; профспілковий комітет; органи учнівського самоврядування.

Державно-громадське управління в  гімназії с. Іванопіль базується на принципах: демократичності; прозорості управлінських рішень; колегіальності; делегуванні повноважень; громадського обговорення важливих питань життя школи; звітності директора перед шкільною громадою та засновником.

Адміністрація закладу в партнерстві з органами місцевого самоврядування старостатом с. Уладівка спрямовує свою діяльність на пошук ресурсів для розвитку школи, на вирішення проблем в межах їх повноважень.

Академічна доброчесність - невід’ємна складова якісної освіти. Педагогічний колектив забезпечує реалізацію Положення про академічну доброчесність гімназії с. Іванопіль. Всі учасники освітнього процесу діють на засадах чесної діяльності.

Педагогічний колектив працює над формуванням іміджу закладу освіти.

Мета проекту: створити позитивний імідж закладу в регіоні;  домогтися усвідомлення всім колективом суті самобутності школи, вироблення спільного бачення образу закладу, його ціннісних орієнтирів Переведення режиму функціонування закладу в режим розвитку.

Основні напрямки проекту:

Стратегію шкільної ідеології реалізувати  на принципах: підходу до дитини як суб’єкта освітнього процесу, пріоритету творчої діяльністю над репродуктивною, принципу добровільності, принципу організації освітньо-виховного середовища.

Створення моделі випускника відповідно Концепції НУШ;

Виготовлення візитки, робота сайту школи, груп;

Проведення щорічних науково-методичних заходів з педагогічною громадськістю;

Робота над створенням образу школи в соціумі: створення груп у соцмережах;

Презентація школи на батьківських зборах, зборах громади. Звіт перед громадськістю директора про діяльність закладу освіти;

Доброму іміджу сприяє оформлення школи, забезпечення класних кімнат засобами навчання.

Запровадження факультативів і гуртків, участь у Всеукраїнських освітніх проектах.

Діяльність учасників освітнього процесу зміцнює репутацію закладу освіти. Налагоджена постійна робота з цільовими групами. Однією з найбільших цінностей закладу освіти є репутаційний капітал – наша  позитивна історія відносин із зацікавленими групами, які відіграють головну роль під час оцінки діяльності закладу освіти – сільськогосподарські товариства «Зернопродукт», фермери. Це дає змогу залучати кращих педагогів та учнів до своєї школи, спонсорську допомогу.

 

 ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ НА 2023-2024 Н.Р.:

Створити якісно нові умови для  виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», для реалізації Концепції національного виховання учнів, відродження національної духовності й залучення до її формування учнів, вчителів, батьків, громадськості, для продуктивної роботи Нової української школи.

1.ЗА НАПРЯМКОМ «ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ»:

Порушити клопотання перед засновником про:

- обробку деревяних конструкцій горища вогнезахисним розчином;

- встановлення блискавкозахисту;

- проведення заміни освітлювальних приладів;

- організацію питного режиму у закладі освіти (кулери);

- виділення коштів на поповнення навчально- матеріальної бази кабінетів фізики та хімії відповідно до Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій, затвердженого наказом МОН України від 29.04.2020 № 574.

2.Забезпечити  систему роботи з адаптації та інтеграції здобувачів освіти до освітнього процесу.

2. ЗА НАПРЯМКОМ «СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ЗНАНЬ»:

1. Розроблення критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів при використанні інших, крім класно-урочної, форм організації освітнього процесу та форм роботи з учнями: дистанційного, змішаного, кооперативного (групового) навчання;

2.Обов’язкове оприлюднення критеріїв оцінювання; спільне з учнями розроблення критеріїв;

3.Впровадження самооцінювання і взаємооцінювання учнів; отримання постійного зворотного зв’язку від учнів у процесі оцінювання;

4.Використання учнівського портфоліо як способу оцінювання результатів навчання учнів;

5. Впровадження формувального оцінювання в 5 -9 класах

6.Розвивати критичне мислення учнів.

7. Урізноманітнювати  форми роботи використання вчителями для впровадження формувального оцінювання в освітньому процесі

8.Забезпечити розвиток відповідального ставлення до навчання шляхом:

- активізації участі учнів в організації своєї навчальної діяльності;

- наявності чітких критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів;

- зосередженні освітнього процесу на оволодіння учнями ключовими компетентностями, а не на відтворенні інформації;

- можливість вибору учнями власної освітньої траєкторії;

 - заохочення і позитивного оцінювання роботи учня;

- надання конструктивного зворотного зв’язку на роботи учнів, їхні результати навчання

9.Для розвитку навичок навичок самооцінювання/взаємооцінювання навчальної діяльності дитини регулярно нагадувати учням про цілі та критерії оцінювання; планувати при проведенні навчальних занять час для самооцінювання/взаємооцінювання; оприлюднювати мету навчального заняття, критерії оцінювання результатів навчання; надавати завдання на рефлексію власної діяльності

3.ЗА НАПРЯМОМ «ОЦІНЮВАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»:

Педагогічним працівникам забезпечити реалізацію внутрішньої системи забезпечення якості освіти шляхом виконання навчальних програм відповідно Державних стандартів;

3.1. Вчителям під час проведення навчальних занять здійснювати наскрізний процес виховання, поєднувати виховний процес із формуванням ключових компетентностей та наскрізних умінь учнів, акцентувати увагу на

Повагу гідності, прав і свобод людини.

Морально-етичне виховання.

Повага до культурної багатоманітності.

Визнання цінності демократії, справедливості, рівності та верховенства права.

Розвиток громадянської свідомості та відповідальності.

Розвиток навичок критичного мислення.

Розвиток навичок співпраці та командної роботи.

Формування здорового та екологічного способу життя.

 Статеве виховання та виховання гендерної рівності та інші аспекти.

3.2. Створювати умови особистісно орієнтованого навчання:

 - відмова від орієнтації освітнього процесу на пересічного школяра;

 - обов’язкове максимально можливе врахування інтересів кожної дитини;

-  підхід до дитини як до особистості;

- забезпечення свободи і прав дитини в усіх проявах її діяльності;

- урахування вікових, індивідуальних та психофізичних особливостей дитини, її життєвого досвіду;

- забезпечення можливості учню вільно висловлювати свою думку;

- забезпечення партнерських стосунків між вчителем і дитиною.

3.3.З метою реалізації ефективного особистісно орієнтованого навчання здійснювати:

- інформування учнів про очікувані результати навчання та перелік завдань під час вивчення кожної теми;

- розроблення диференційованих завдань для роботи з учнями;

- розроблення завдань, на які неможливо знайти готову відповідь у підручниках та інших інформаційних джерелах;

-  удосконалення критеріїв оцінювання, які мотивують учнів до самостійної роботи, висловлювання своєї аргументованої думки, власного бачення

3.4. Неухильно дотримуватись принципів академічної доброчесності та власним прикладом демонструвати важливість дотримання норм академічної доброчесності у педагогічній діяльності (посилання на джерела, які використовуються в роботі, справедливе оцінювання навчальних досягнень учнів, підбір завдань, які відповідають віковим можливостям учнів).

 3.5. Інформувати учнів про необхідність дотримання академічної доброчесності: під час проведення навчальних занять, у позаурочних заходах, за допомогою наочної інформації (наголошувати на дотриманні таких якостей, як старанність, самостійність у навчанні, відповідальність за свої рішення, чесність здобуття оцінок тощо).

3. 6. Інформувати батьків про необхідність дотримання академічної доброчесності (скажімо, придбання дітям збірників готових домашніх завдань, виконання за дітей домашніх завдань, практичних робіт є безпосереднім порушенням принципів академічної доброчесності).

 3.7. Спрямовувати зміст завдань під час проведення навчальних занять на творчу та аналітичну роботу учнів, ставити проблемні питання, на які немає готової відповіді в підручнику чи інших джерелах.

3.8. Виконання дослідницьких і творчих завдань, проєктів.

3.9. Практикувати в освітньому процесі написання тематичних творчих есе замість рефератів зі скомпільованою інформацією з інших джерел.

3.10. Застосовувати компетентнісний підхід у навчанні. Звести до мінімуму завдання на перевірку знань. Використовувати відкриті питання, щоб перевірити рівень володіння навичками, а не знаннями.

3.11.Продовжити роботу педагогічного колективу закладу над науково-методичною проблемою (3 рік): «Розвиток професійних компетентностей педагога як головний чинник підвищення якості освіти», забезпечити відповідність професійних компетентностей вчителів Професійному стандарту вчителя;

3.12.Залучати педагогів до перспективних моделей педагогічного досвіду, формування нового педагогічного мислення (прагнення до постійного оновлення знань і творчого пошуку, зорієнтованого на особистість учня);

3.13.Підвищити якість природничо-математичної освіти, впроваджувати STEM-навчання;

3.14. Забезпечити зростання фахової підготовки вчителів шляхом виконання річного плану підвищення кваліфікації, організацію та вивчення перспективного педагогічного досвіду. Сприяти участі вчителів, учнів у науковій, дослідницькій, пошуковій роботі на базі навчального закладу;

3.15.Педпрацівникам створювати та  розміщувати на освітніх сайтах власні розробки, публікації; створити власне електронне портфоліо;

3.16.Брати участь у виставці передового педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Черкащини»;

3.17.Вдосконалювати професійні компетентності для роботи в умовах дистанційного та змішаного навчання;

3.18. Вчителям з учасниками освітнього процесу – батьками та учнями – діяти на засадах педагогіки партнерства, заснованій на особистісно орієнтованому підході;

 3.19.Впроваджувати практику педагогічного наставництва відповідно Положення про наставництво.

3.20. Враховувати під час атестації та моніторингів педагогічної діяльності педагогічних працівників відповідність професійному стандарту вчителя.

4. ЗА НАПРЯМОМ «УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ»:

4.1. Забезпечити реалізацію Стратегії розвитку закладу освіти на …

4.2.Разом із засновником забезпечити оновлення та зміцнення навчально-матеріальної бази згідно Стратегії.

4.3. Працювати над ефективною взаємодією органів громадського самоврядування та керівництва закладу освіти.

4.4. Управлінські рішення приймати з урахуванням пропозицій учасників освітнього процесу. Посилити залучення всіх учасників освітнього процесу до розроблення внутрішніх документів, планів, заходів.

4.5. З метою забезпечення інформаційної відкритості закладу освіти, оновити сайт закладу освіти. Забезпечувати своєчасність розміщення інформації.

Адміністрація працює над створенням умов для використання інформаційно-комунікаційних технологій як у навчальному процесі, так і в управлінській діяльності. Пріоритетним завданням у новому навчальному році є підняття рівня комп’ютерної грамотності кожного вчителя та ефективне використання комп’ютерної техніки в освітньому процесі.

Я  беру  на  себе  сміливість   стверджувати, що  в  школі  створені  умови  для  учнів, які  бажають   вчитись, які  мають  мотивацію  до  навчання.   Але рівень  знань  учнів  та бажання вчитися  останнім часом знизились, особливо це стосується учнів 7-9 класів.

Висловлюю щиру подяку за співпрацю всім: учителям — за творчість, за любов до своєї професії,  виконавчому комітету Лихівської селищної ради  та відділу освіти, батькам, спонсорам та благодійникам — за розуміння, підтримку і сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю, технічному персоналу за їх щоденну працю, за чистоту в навчальному закладі та на території школи.

Шановні колеги!

  Будьмо терплячими і мудрими. Те, що з першого погляду може видатися важким, недоречним при оволодінні ним, може виявитися не просто новим, а цікавим і зручним.

  Пам’ятайте, що будь – які напрацьовані ідеї і технології є лише  „заготовками”. Їх треба обробляти, „шліфувати”, щоб вони приносили задоволення і нам, і нашим учням.

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень